رگولاتوری

کسب رتبه هفتم پژوهشگاه، در بین ۱۷۰ دستگاه اجرایی کشور

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نهمین دوره ارزیابی دولت الکترونیکی در بین ۱۷۰ دستگاه اجرایی کشور در رتبه هفتم قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ طبق ارزیابی هر ساله در بین تمامی دستگاه‌های اجرایی ارائه دهنده خدمات الکترونیک در کشور، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال جاری در رتبه هفتم بین تمامی دستگاه‌ها قرار گرفت.
 
بر اساس این گزارش در دوره نهم ارزیابی خدمات الکترونیکی دستگاه های اجرایی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات توانسته در توسعه خدمات دولت الکترونیکی، بین ۱۷۰ دستگاه اجرایی کشور با سه رتبه ارتقا، حائز رتبه هفتم شود.
 
گفتنی است در نهمین دوره ارزیابی دستگاه‌های اجرایی ارائه دهنده خدمات الکترونیکی، تعداد دستگاه های اجرایی، تعداد خدمات ارزیابی شده و همچنین کیفیت ارزیابی، نسبت به دوره هشتم ارتقاء یافته است.
 
لازم به ذکر است با توجه به ارتقای مستمر عملکرد پژوهشگاه در ارزیابی خدمات دولت الکترونیک طی چند سال گذشته، رتبه پژوهشگاه در این ارزیابی همواره روند صعودی داشته و این موضوع نویدبخش روند توسعه‌ای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال های آینده نیز خواهد بود.

​​