فناوری اطلاعات

نصر کشور با برگزاری الکامپ در دهه اول محرم مخالفت کرد

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با زمان برگزاری الکامپ در دهه اول محرم مخالفت کرد و از تعیین زمان جدید طی روزهای آینده خبر داد. به نظر می‌رسد زمان برگزاری الکامپ بار دیگر به تعویق افتاده است.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان نصر کشور، این سازمان مخالفت خود را با برگزاری بیست‌وششمین  نمایشگاه الکامپ در دهه اول ماه محرم اعلام کرده و گفته است که این سازمان به عنوان تنها نماینده قانونی بیش از ۲۰ هزار عضو حقیقی و حقوقی این صنف، وظیفه خود می‌داند که پیگیری‌های لازم برای تعیین زمان  مناسب برگزاری این نمایشگاه را انجام دهد که در این راستا رایزنی‌هایی شده و به زودی تاریخ برگزاری بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ به زودی مشخص و به طور رسمی اعلام خواهد شد.
 
این سازمان اعلام کرده است که در حال حاضر بدون هماهنگی با سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و صرفا بر اساس اطلاعیه‌ها و بنرهای طراحی و منتشر شده در مجاری اطلاع‌رسانی یکی از سازمان‌های استانی، بازه ۱۰ تا ۱۳ مرداد ماه به عنوان تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ اعلام شده است که به دلیل تقارن با دهه اول ماه محرم‌الحرام و ایام شهادت اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران ایشان، انتخاب این تاریخ گلایه و انتقاد بسیاری از اعضای صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات را به همراه داشته است.
 
نصر ایران با عذرخواهی از اهمال و بی‌دقتی در زمان‌بندی برنامه‌ریزی این رویداد و مخالفت خود با این تاریخ پیشنهادی، تاکید کرده است: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در تعامل با دستگاه‌های اجرایی و اعضای محترم صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات، به زودی تاریخ مناسب و قطعی برگزاری نمایشگاه الکامپ را مشخص خواهد کرد تا فعالان صنعت فاوا خود را برای حضور قدرتمند در بزرگترین رویداد سالانه این صنعت آماده کنند.

​​