رگولاتوری

زارع پور: بیش از ۶۰ درصد مشمولان قانون ایثارگری، تبدیل وضعیت شده‌اند

منبع: ایرنا
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه کار تبدیل وضعیت ۶۰ درصد از مشمولین قانون ایثارگری انجام شده است، گفت: برای تبدیل وضعیت کارکنان شرکت مخابرات، وزارت ارتباطات فقط یک رأی دارد.
عیسی زارع پور در گفت وگویی درباره تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگری زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: در این خصوص قانون مصوب مجلس وجود دارد که برای همه لازم الاجرا است.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: در وزارت ارتباطات در ۱۱ ستاد و ۱۰ سازمان تابعه پس از تصویب این قانون، تبدیل وضعیت نیروهای مشمول آن را آغاز کرده و تاکنون بیش از ۶۰ درصد مشمولان قانون تبدیل وضعیت شده‌اند و مابقی نیروها نیز مراحل تبدیل وضعیت آن ها در حال طی شدن است.
 
زارع پور اضافه کرد: در حال حاضر مراحل گزینش و اختصاص پست سازمانی به این عزیزان در حال انجام بوده و امور طبق روال در حال پیشرفت است.
 
وی در پاسخ به سوالی در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شرکت مخابرات ایران نیز گفت: در خصوص شرکت مخابرات ما فقط یک نماینده در هیات مدیره این شرکت داریم و موافقت خود را نیز در زمینه تبدیل وضعیت کارکنان اعلام کرده ایم.
 
زارع پور اضافه کرد: در حال حاضر کمتر از ۲۰ درصد از سهام شرکت مخابرات در اختیار دولت بوده و مابقی سهامداران نیز باید در این زمینه پای کار بیایند و منابع لازم در این زمینه نیز پیش بینی شود تا این اتفاق رخ دهد. ما معتقدیم این اتفاق باید برای تمام کسانی که مشمول قانون هستند، رخ دهد.

​​