فناوری اطلاعات

مدیرعامل مخابرات ایران از مدیر مخابرات تهران و همکاران تقدیر کرد

سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پیامی از خدمات و همکاری صمیمانه مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران و همکاران آن مجموعه تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه تهران به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، سلطانی، در پی حادثه آتش سوزی یکی از حوضچه های مخابراتی درتاریخ ۱۰مرداد ماه که منجر به اختلال در خدمات رسانی دیتا، ثابت و موبایل شده بود از حضور به موقع، کنترل و پی گیری رفع خرابی و همچنین برقراری ارتباطات از ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران و سایر همکاران تقدیر و تشکر کرد. 
 
همچنین، مدیرعامل شرکت مخابرات در این پیام ضمن اشاره به پیش آمدهای طبیعی و غیرطبیعی و حوادث مترقبه که موجب شناسایی همکاران خدوم و دلسوز می شود گفت: اکنون که در ایام سوگواری سالروز شهادت سرور آزادگان حضرت امام حسین(ع) هستیم، همکاران مسئولیت پذیر شرکت مخابرات توانایی خود را در قبال سازمان و مردم در بوته آزمایش قرارداده و با بهره گیری از تجاربی که در سالیان خدمت اندوخته اند از عهده نارسایی ها و مشکلات سربلند بیرون آمدند. 
 
سلطانی ضمن بیان این مطلب افزود: مهار و رفع خرابی و برقرای ارتباطات بعد از وقوع حادثه در کمترین زمان ممکن و با سعی و تلاش همکاران مخابرات منطقه، به ویژه حوزه های معاونت شبکه منطقه تهران و اداره کل مخابرات منطقه ۸ انجام شد که از همکاری مجدانه و دلسوزانه این همکاران نیز تشکر و قدردانی می شود.
 
 گفتنی است این حادثه ناشی از آتش سوزی یک رشته کابل برق فشار قوی بوده که منجر به قطع ارتباط برخی از مشترکین تلفن ثابت، دیتا، موبایل در تهران شد.

​​