فناوری اطلاعات

رئیس رگولاتوری: برنامه‌ای برای افزایش تعرفه اینترنت همراه نداریم

منبع: فارس
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده است که تصمیمی برای تغییر در تعرفه بسته‌های اینترنتی تلفن همراه وجود ندارد.
 
صادق عباسی شاهکوه‌، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در پاسخ به این سوال که آیا در پی درخواست اپراتورها برای افزایش تعرفه اینترنت تلفن همراه، تعرفه‌ها افزایش پیدا می‌کند، گفت: در حال حاضر برنامه‌ای برای افزایش تعرفه نداریم. صحبت‌هایی در این باره مطرح شده است، اما در حال حاضر برنامه‌ای برای افزایش تعرفه وجود ندارد. اپراتورها اگر شرط و شروط‌‌ها را درباره کیفیت سرویس‌ها رعایت کنند، با آنها درباره افزایش میزان تعرفه وارد گفت‌وگو می‌شویم.
 
او ادامه داد: در حال حاضر تمرکز ما بر کیفیت و توسعه است و اگر اپراتورها برنامه‌ای برای افزایش کیفیت سرویس‌های خود ارائه دهند. درخواست‌شان برای افزایش تعرفه مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 
عباسی شاهکوه تاکید کرد: ما علاقه‌ای به افزایش تعرفه نداریم و تنها به ‌دنبال توسعه و کیفیت هستیم. اگر اپراتورها برای توسعه و افزایش کیفیت نیاز به افزایش تعرفه داشته باشند با بررسی شرایط و وضعیت تصمیم‌گیری خواهیم کرد. در حالی که اپراتورها درخواست افزایش تعرفه‌های اینترنت تلفن همراه را دارند،کاربران متقاضی کم شدن تعرفه‌ بسته‌های اینترنتی هستند.

​​