باندپهن

توسعه و ارتقای شبکه ارتباطی در شهرهای اهواز و هفت تپه

مدیر مخابرات خوزستان از توسعه و ارتقاء شبکه ارتباطی در شهرهای اهواز و هفت تپه خبر داد و گفت: مشترکان این شهرها از تبادل اطلاعات دیتایی با سرعت بالا برخوردار شدند.
رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با اقدامات انجام شده از سوی شرکت مخابرات خوزستان، شبکه ارتباطات سیار در شهرهای اهواز و هفت تپه توسعه و ارتقا یافت.
 
وی افزود: با هدف توسعه و رفع نیازهای ارتباطی و پوشش حداکثری شبکه ارتباطی همراه و همچنین تقویت و رفع نقاط کور، سایت پر سرعت تلفن همراه از پروژه توسعه فاز ۸ پلاس ارتباطات سیار در اهواز و هفت تپه نصب و راه‌اندازی شد.
 
مدیر مخابرات خوزستان تصریح کرد: بر این اساس تکنولوژی‌های نصب شده بر روی این سایت پرسرعت، ۲G - ۳G - ۴G هستند و مشترکان در این شهرها می‌توانند از تبادل اطلاعات دیتایی با سرعت بالا برخوردار شوند.
 
فلاح زاده ادامه داد: با وارد مدار شدن این سایت پرسرعت، علاوه بر پایداری و تقویت شبکه و همچنین رفع نقاط کور، سرعت تبادل اطلاعات مشترکان دیتای شبکه تلفن همراه افزایش یافته است.
 
وی عنوان کرد: در تلاش هستیم تا شبکه ارتباطی دیگر مناطق استان خوزستان را نیز از این سایت پرسرعت توسعه‌ای بهره‌مند کنیم و سرعت تبادل اطلاعات دیتایی را در مناطق مختلف استان ارتقا دهیم.

​​