کنترلرهای جدید با قابلیت‌های بیشتر/ بدون نیاز به شارژ بازی کنید

منبع: همشهری آنلاین
آخرین نسخه کنترلرهای (Backbone One PlayStation) برای گوشی آیفون با امکان استریم بازی‌های PS4 و PS5 و همینطور سایر سرویس‌ها چون اپ‌ استور (App Store)، پخش از راه دور ایکس باکس (Xbox) و.. عرضه شده است.
به گزارش نیو اطلس، به همان میزانی که استریم گیم‌ها رونق می‌گیرد، کنترلرهای موبایلی هم محبوبیت‌شان زیادتر می‌شود. در آخرین نسخه کنترلرهای (Backbone One PlayStation) آنها در دو طرف گوشی آیفون شما قرار می‌گیرند و شما به راحتی می‌توانید بازی‌های PS4 و PS5 را از طریق پخش از راه دور (Remote Play) و همچنین هر بازی موبایلی یا استریم دیگری را انجام دهید.
 
نسخه جدید (Backbone One PlayStation)، به طور ویژه برای پخش از راه دور PS طراحی شده، برای همین هم کاربرانی که کنسول‌های PS4 یا PS5 و همچنین اتصال اینترنت مناسبی دارند، می‌توانند بازی‌هایی را که از قبل داشتند را از کنسول خود به گوشی آیفون استریم کنند. نرم‌افزار ویژه Backbone روی گوشی هم به گونه‌ای طراحی شده که به خوبی شبیه رابط برنامه فروشگاه مجازی و کنسول پلی استیشن باشد.
 
این کنترلرها تنها محدود به بازی‌های پلی استیشن نیستند، بلکه از آنها می‌توان برای سایر سرویس‌های استریم چون اپ‌ استور (App Store)، پخش از راه دور ایکس باکس (Xbox)، گوگل استادیا (Google’s Stadia)، جی فورس ناو (Nvidia GeForce Now) و یا آمازون لونا (Amazon Luna) استفاده کرد.
 
از مزیت‌های جالب این کنترلرهای جدید عدم نیاز به شارژ است چرا که برق خودشان را از همان گوشی‌های آیفون تامین می‌کنند و جالب اینکه با وجود بی‌نیازی به شارژ یک پورت لایتنینگ در این کنترلرها وجود دارد و برای امکان شارژ گوشی‌های آیفون به هنگام بازی کردن با این کنترلرها است. همچنین وجود یک جک هدفون 3.5 میلی‌متری که در آیفون‌ها وجود ندارد، مزیتی دیگر برای گوشی آیفون شما در صورت اتصال به این کنترلرها خواهد بود.
 
نسخه جدید (Backbone One PlayStation)، اکنون در چندین کشور از جمله آمریکا، بریتانیا، کانادا و استرالیا با قیمت 99.99 دلار آمریکا در دسترس است.

​​