فناوری اطلاعات

انتصاب مشاور امور زنان و خانواده پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

طی حکمی از سوی رضوی زاده، رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر لیلا محمدی به سمت "مشاور امور زنان و خانواده پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات" منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ در جلسه شورای فرهنگی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته با حضور اصلان زاده، معاون وزیر و رییس شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین حجت الاسلام جابر قلیان دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رضوی زاده رییس پژوهشگاه و رییس شورای فرهنگی پژوهشگاه و دیگر اعضای این شورا برگزار شد؛ ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عاطفه ترکمن، حکم لیلا محمدی را به عنوان "مشاور امور زنان و خانواده پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات" به ایشان اعطا گردید.
 
در این حکم رضوی زاده رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر لیلا محمدی را به عنوان "مشاور امور زنان و خانواده پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات" منصوب کرد. متن حکم به این شرح است:
 
سرکار خانم دکتر لیلا محمدی
با عنایت به تخصص و تعهد و سوابق ارزشمند سرکار عالی در مسئولیت‌های محول شده به موجب این حکم به مدت دو سال به عنوان "مشاور ریاست پژوهشگاه در امور زنان و خانواده" منصوب می شوید.
 امید است با استعانت از خداوند متعال ضمن استفاده از ظرفیت‌های موجود با همکاری سایر بانوان شایسته و توانمند پژوهشگاه و در تعامل با مسئول امور بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات زمینه ارتقای جایگاه شایسته بانوان همکار را فراهم نمایید. توفیق روز افزون تان را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
سید محمد رضوی زاده
رییس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

​​