فناوری اطلاعات

رونمایی از تخته موج سواری تمام الکتریکی

منبع: سیناپرس
یک شرکت تولید کننده جت اسکی کانادایی که محصولاتی با برند Sea-Doo تولید می کند، از یک تخته موج سواری تمام الکتریکی جدید با نام Sea-Doo Rise، رو نمایی کرده است که گفته می شود تا سال ۲۰۲۴ وارد بازار خواهد شد.
شرکت کانادایی Sea-Doo سابقه ای طولانی در ساخت کشتی ها و قایق های شخصی داشته و در حال حاضر طیف وسیعی از جت اسکی های مختلف از مدل های تفریحی گرفته تا مدل های عملکردی الهام گرفته از مسابقات سرعت را ارائه می دهد.
 
این شرکت اخیرا اعلام کرد قرار است اولین تخته موج سواری الکتریکی خود را در قالب فناوری Sea-Doo Rise ارائه دهد.
 
این شرکت می ‌گوید که دستگاه هیدروفویلینگ فوق، به گونه ‌ای طراحی شده است که در دسترس، دارای استفاده ساده و شارژ آسان باشد.
طرفداران ورزش های آبی که به تازگی با این تخته موج سواری جدید الکتریکی آشنا شده اند، می توانند انتخاب کنند که روی سطح آب شناور بوده یا زمانی که آماده هستند روی آب، بال های این تخته شنا را به طور جزئی یا کامل باز کنند.
گفتنی است می توان به صورت ایستاده سوار این تخته شده و یا زانو زده و در حالت نیم نشسته از آن استفاده کرد.
 
این تخته موج سواری الکتریکی همچنین دارای یک دسته جمع شونده است که می تواند برای کمک به تعادل راکب، بلند شده یا داخل تخته تا شود. البته هنوز مشخصات فنی این محصول به طور کامل منتشر نشده و جزئیات این محصول قرار است در آگوست ۲۰۲۳ فاش شود.
 
خوزه بویزجولی، رئیس و مدیر عامل BRP، در این رابطه گفت: با ظهور Sea-Doo، از تخصص خود برای تامین نیازهای بازار استفاده نشده و موقعیت بیشتر شرکت برای رشد آینده استفاده می کند.
 
ما تصمیم گرفته ‌ایم که بازیگر کلیدی در رشد و دموکراتیزه کردن صنعت ورزش ‌های آبی باشیم. ما محصولی را طراحی کردیم که استفاده از آن آسان بوده و برای تمام سطوح مهارت قابل دسترسی است و آن را برای همه کسانی که به دنبال تفریحات آبی هستند قابل دسترسی است.

​​