فناوری اطلاعات

پاوربانکی که ده دستگاه را همزمان شارژ می کند

منبع: سیناپرس
به تازگی نوعی پاوربانک بسیار قدرتمند وارد بازار شده است که می تواند در آن واحد ده تلفن همراه، تبلت یا وسایل مشابه را شارژ کرده و شما را از وابستگی به پریز برق بی نیاز کند.
بیشتر کاربران تلفن های همراه دوست دارند در کنار تخت خوابشان یک پریز برق وجود داشته باشد. بدون اغراق، سوکت‌ه ای دوشاخه کنار تخت در حال حاضر تقاضای زیادی دارند زیرا تلفن‌ ها، تبلت ‌ها، ساعت‌ های هوشمند و هدفون ‌های بی سیم برای شارژ نیازمند پریز برق هستند و به همین دلیل طراحان قطعات الکترونیکی تلاش می کنند شما را از این وابستگی آزاد کنند.
 
ایستگاه شارژ Alxum 120W USB C
اگر به دنبال ارتقای شرایط زمانی و مکانی شارژ وسایل الکترونیکی خود هستید، این ایستگاه شارژ به شما امکان می‌دهد ۱۰ دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید، بنابراین دیگر با سایر دوپستان و اعضای خانواده خود برای تصرف پریزهای برق، به مشکل نخواهید خورد.
 
این دستگاه دارای 10 پورت یو اس بی نوع C است تا بتوانید تبلت‌ ها و تلفن ‌های همراه خود را روشن نگه دارید. شما همچنین می‌ توانید جداکننده ‌های موجود در این ایستگاه شارژ را جدا کرده و تنظیم کنید تا از تناسب مناسب، بسته به اندازه تبلت‌ها و تلفن‌هایتان اطمینان حاصل کنید.
 
امتیاز واقعی این ایستگاه شارژ، تعداد برندهایی است که با آن‌ها سازگار است. بر اساس اطلاعات موجود، برندهای مختلفی از جمله شیائومی، سری پیکسل گوگل، هواوی، لنوو، کیندل و حتی دسته های پلی استیشن ۵ با این شارژر مطالبقت دارند بنابراین داشتن چنین پاوربانکی می تواند نیازهای تمام افراد یک خانواده را تامین کند.
این وسیله ارزشمند با قیمت حدود صد دلاربرای فروش ارائه می شود.

​​