تلفن همراه

مشخصات کلیدی ساعت هوشمند وان‌پلاس نورد واچ لو رفت

منبع: دیجی کالا مگ
اگرچه وان‌پلاس مدت‌ها قبل یک ساعت هوشمند راهی بازار کرده، ولی هنوز این شرکت با برند نورد چنین کاری انجام نداده است. روز گذشته شرکت چینی وان‌پلاس تصویری از ساعت هوشمند وان‌پلاس نورد واچ را برای بازار هند منتشر کرد که این یعنی تا چند روز آینده شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. حالا به لطف یکی از افشاگران مشهور، می‌توانیم به مشخصات کلیدی این ساعت بپردازیم.
 
به گفته‌ی این افشاگر، اندازه‌ی کلی ساعت به ۴۵.۲ میلی‌متر می‌رسد. نمایشگر مبتنی بر پنل AMOLED است که رزولوشن ۳۶۸ در ۴۴۸ و رفرش ریت ۶۰ هرتز را ارائه می‌دهد. همچنین یک طرح شماتیک از ساعت موردنظر هم منتشر کرده که مطابق با طرح‌های فاش شده از آن است.
در زمینه‌ی ورزش، ظاهرا این ساعت از ۱۰۵ حالت ورزشی مختلف پشتیبانی می‌کند و برای سلامت زنان هم قابلیت‌های گوناگونی را ارائه می‌دهد. در رابطه با ظرفیت باتری هنوز گزارش موثقی منتشر نشده ولی گفته می‌شود با هر بار شارژ می‌تواند تا ۱۰ روز دوام بیاورد که این یعنی از عمر باتری بالایی بهره می‌برد.
 
در گزارش‌های قبلی آمده بود که ساعت وان‌پلاس نورد واچ از سنسور سنجش اکسیژن خون، سنسور پایش ضربان قلب و قابلیت بررسی وضعیت خواب بهره می‌برد. از دیگر ویژگی‌های احتمالی آن می‌توانیم به پشتیبانی از بلوتوث ۵.۲ هم اشاره کنیم. قرار است این ساعت در رنگ‌های مشکی، سفید و طلایی با قیمت بین ۶۳ تا ۱۰۳ دلار راهی بازار هند شود. هنوز مشخص نیست که آیا این ساعت راهی دیگر بازارها هم می‌شود یا نه.

​​