فناوری اطلاعات

دومین جلسه هم‌افزایی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های وزارت ارتباطات

دومین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ دومین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور محمد احسان خرامید، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و دیگر اعضا در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
 
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات در این جلسه ضمن تأکید بر تشکیل شورای سیاستگذاری رسانه در شرکت های تابعه وزارت، اظهار کرد: یکی از مسئولیت های مهم در روابط عمومی های شرکت های تابعه تولید اخبار است، اما از این مسأله مهمتر توزیع و انتشار گسترده محتوای این اخبار است.
وی همچنین افزود: تمامی مجموعه های وزارت می بایست پوشش دهنده اخبار دیگر سازمان ها هم باشند، در اصل همگی در یک گروه هستیم، هر کدام باید رسانه یکدیگر باشیم.
 
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات ضمن اشاره به نقش مهم شبکه های اجتماعی در پوشش رسانه ای مجموعه وزارت از روابط عمومی ها درخواست کرد تا فعالیت آن ها در بخش فضای مجازی نیز پررنگ تر شود.
همچنین بر اساس این گزارش در این جلسه هر یک از مجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیت های انجام شده در هفته گذشته و پیشروی خود را طی گزارشی بیان کردند.

​​