فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات: اصل تصمیمات در مورد امور داخلی شرکت مخابرات با سهامداران عمده است

منبع: خبرگزاری خانه ملت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ۲۰ درصد از سهام شرکت مخابرات در اختیار دولت است و اصل تصمیمات در مورد امور داخلی شرکت مخابرات با سهامداران عمده است، گفت: وزارت ارتباطات موضوع تبدیل وضعیت ایثارگران در شرکت مخابرات را در موعد تعیین شده پیگیری خواهد کرد.
 
202210100464920842.jpg
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از نشست امروز کمیسیون درخصوص تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شرکت مخابرات اظهار داشت: مخابرات یک شرکت خصوصی است و وزارت ارتباطات به اندازه خود ابزار اعمال قانون در مورد این شرکت دارد، اما ما این موضوع را براساس آنچه که در اختیار داریم پیگیری خواهیم کرد.
 
وی افزود: 20 درصد از سهام شرکت مخابرات در اختیار دولت است و اصل تصمیمات در مورد امور داخلی شرکت مخابرات با سهامداران عمده است، اما با توجه به منابعی که برای این شرکت فراهم کرده ایم و ابزارهای نظارتی که در اختیار وزارت ارتباطات است و موعدی که کمیسیون اصل 90 برای آنها تعیین کرده است، امیدواریم به آن عمل شود.
 
زارع پور درخصوص موضوع استقرار فیبر نوری در کشور نیز گفت: بخشی از جلسه امروز مربوط به گزارش آخرین وضعیت استقرار فیبر نوری و پیشرفت های حاصله در سطح کشور بود. موانعی بر سر کار وجود دارد و در نشست امروز این موانع مطرح و قرار شد ظرفیت کمیسیون اصل 90 برای پیشبرد هدف پیش بینی شده پای کار بیاید تا بتوانیم اتفاق بزرگی را در حوزه فیبر نوری در کشور رقم بزنیم.

​​