بازار سرمایه

October 19, 2022
11:30 چهارشنبه، 27ام مهرماه 1401
کد خبر: 139574

نور بالا “تپسی” به رشد ۱,۴۷۶ درصدی سود

درآمد‌های این شرکت دانش بنیان از فروش و ارائه خدمات به‌دست‌آمده عمده‌ترین درآمد عملیاتی از کمیسیون سفر با ۲۴۶ میلیارد تومان بوده است.
 
شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس در گزارش صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۶ ماهه منتهی به شهریورماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد عملیاتی خود طی این دوره ۶ ماهه را برابر با ۲۵۷ میلیارد تومان ارائه کرده که رشد ۱۴۰ درصدی را نسبت به دوره مشابه سال در گذشته از آن خود کرد به گونه‌ای که در دوره مشابه سال گذشته این مبلغ ۱۰۷ میلیارد تومان بود.
 
سود ناخالص شرکت "تپسی" طی این دوره ۶ ماهه با افزایش ۱۸۶ درصدی از مبلغ نزدیک به ۱۵ میلیارد تومان به مبلغ ۴۲ میلیارد تومان در این بازه زمانی رسید.
 
هزینه‌های فروش، اداری و عمومی پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس در پایان شهریورماه نزدیک به ۱۲ میلیارد تومان شناسایی‌شده که با توجه به مبلغ ثبت‌شده در سال گذشته با رشد ۸۵ درصدی همراه بوده است.
مجموع سود عملیاتی شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس در پایان دوره ۶ ماهه میاندوره‌ای از مبلغ ۸ میلیارد تومان با افزایش قابل‌توجه ۲۶۵ درصدی طی دوره مشابه سال گذشته به ۳۰ میلیارد تومان رسید.
 
سود خالص این شرکت دانش بنیان در پایان شهریورماه سال جاری برابر با ۲۰ میلیارد تومان بود که در این دوره مالی به اطلاع سهامداران رساند و همچنین "تپسی" در دوره مشابه سال گذشته سود خالص شناسایی شده خود را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد که در این دوره افزایش ۱,۴۷۶ درصدی را به همراه داشت.
صورت‌وضعیت مالی منتهی به پایان شهریروماه ۱۴۰۱
شرکت "تپسی" در گزارش صورت‌وضعیت مالی میاندوره‌ای ۶ ماهه خود مجموع دارایی‌های ثبت‌شده را برابر با ۴۸۲ میلیارد تومان ارائه کرده که رشد ۷۴ درصدی را نسبت به پایان سال مالی گذشته از خود بر جای گذاشت، بیشترین دارایی در اختیار بخش «دارایی‌های نامشهود» با ۴۱۰ میلیارد تومان بود که نسبت به پایان سال گذشته ۱۰۳ درصد افزایش را مشاهده کرد.
 
پس از بخش دارایی‌های نامشهود عمده‌ترین دارایی را بخش «دریافتنی‌های تجاری و سایر دریافتنی‌ها» با ۳۱ میلیارد تومان در بخش دارایی‌های جاری قرارگرفت و این بخش افزایش ۴۰۱ درصدی را نسبت به پایان سال گذشته به همراه داشته است.
در این دوره ۶ میاندوره‌ای منتهی به شهریورماه ۱۴۰۱ میزان سرمایه به ثبت رسیده "تپسی" مبلغی بالغ‌بر ۱۱۷ میلیارد تومان اعلام شد که در مقایسه با پایان سال گذشته بدون تغییر باقی‌ماند، همچنین سود انباشته ارائه‌‎شده پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس در پایان دوره ۶ ماهه منتهی به شهریورماه ۱۴۰۱ با رشد ۲۳۱ درصدی به ۲۶ میلیارد تومان دست یافت.
همان‌طور که گفته شد مجموع درآمد‌های عملیاتی شرکت "تپسی" در پایان دوره ۶ ماهه میاندوره‌ای منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۱ برابر با ۲۸۷ میلیارد تومان شناسایی شد، درآمد‌های این شرکت دانش بنیان از فروش و ارائه خدمات به‌دست‌آمده عمده‌ترین درآمد عملیاتی از کمیسیون سفر با ۲۴۶ میلیارد تومان بوده است.
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.