باندپهن

مدیر مخابرات منطقه خوزستان: توسعه و تلاش حداکثری برای پایداری ارتباطات در مراسم اربعین

رحیم فلاح زاده گفت: با تلاش کارکنان در چهار منطقه مخابراتی و با همکاری ستاد شرکت مخابرات ایران، برنامه های گسترده ای برای پایداری ارتباطات مخابراتی در مراسم معنوی پیاده روی اربعین به مرحله اجرا در آمده است.
به گزارش اداره کل ارتباطات واموربین الملل شرکت مخابرات ایران، فلاح زاده مدیر منطقه خوزستان در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات که در روز یکشنبه ۲۹ آبان ماه سال جاری در سالن جلسات ستاد شرکت مخابرات ایران برگزار شده بود، حضور یافت و به نمایندگی از مناطق ایلام، کرمانشاه و کردستان به تشریح فعالیت ها و اقدامات توسعه ای جهت پایداری ارتباطات و ارائه خدمات به زوار حسینی در مراسم معنوی پیاده روی اربعین پرداخت.
 
فلاح زاده با اشاره به تشکیل کمیته اربعین در ستاد و مناطق و همچنین در استانداری ها گفت؛ با توجه به این که پیاده روی اربعین حسینی یکی از رویدادهای مهم مذهبی است، مخابرات استان همانند سال های قبل و بر اساس مسئولیت های اجتماعی خود برای تأمین شبکه ارتباطات مخابراتی با کیفیت مطلوب به زائران اربعین، اقدامات مؤثری در مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی انجام شد. و با تمهیدات ویژه ای که برای پایداری ارتباطات اندیشیده شده بود، خدمات ارتباطی بدون هیچگونه مشکلی به زائران ابا عبدالله الحسین (ع) ارائه و ارتباطات نرمال بود.
 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به توسعه انجام شده و فراهم کردن زیر ساخت های لازم و همچنین افزایش ظرفیت شبکه برای تأمین پهنای باند مورد نیاز اپراتورها، نهادها و سازمان های خدمت رسان از جمله پایانه های گمرک مرزی، صدا و سیما و…اظهار داشت؛ به منظور خدمت رسانی بیشتر به زائران اربعین حسینی، وای فای رایگان، ۲۰ سایت پر سرعت همراه اول در مسیر پیاده روی و پایانه های مرزی جهت پوشش حداکثری و کاهش ترافیک شبکه و همچنین۲۰ دستگاه تلفن همگانی رایگان در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه خوزستان نصب و راه اندازی شد.
 
فلاح زاده افزود؛ با رصد و پایش لحظه ای شبکه های ارتباطی و مستقر کردن تیم های فنی و عملیاتی خود برای ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به زائرین، به منظور پایداری ارتباطات مخابراتی، همکاران تلاش حداکثری را داشتند.
 
عضو کمیته اربعین شرکت مخابرات ایران با اشاره به آماده سازی مهمانسراها و مراکز تلفن شهرستانهای مرزی جهت پذیرایی و اسکان همکاران زائر و خدمت رسانی در بعد فرهنگی و معنوی اضافه کرد؛ برای این موضوع با همکاری و مساعدت مدیر عامل شرکت مخابرات ایران و مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل و دیگر همکاران در ستاد مخابرات ایران و منطقه، مواکب شهدای مخابرات در دو مرز شلمچه و چذابه راه اندازی شد و همکاران مخابرات منطقه و ادارات شهرستان های تابعه به صورت خودجوش و بر اساس برنامه نسبت به تهیه نذورات اقدام و با تدارک و طبخ غذای گرم و توزیع آن و خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی تا روزهای پایانی این مراسم عظیم، در این امر معنوی شرکت کردند.
 
فلاح زاده در پایان صحبت های خود از مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، معاونت شبکه، مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل و همکاران ستادی که برای پایداری ارتباطات و ارائه خدمات به زوار در مراسم عظیم پیاده روی اربعین حسینی با مناطق مخابراتی نهایت همکاری و تلاش را داشته اند تشکر و قدردانی کرد .
گفتنی است در این نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات در درخصوص مراسم اربعین حسینی، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با اهدای لوحی از رحیم فلاح زاده مدیر و کارکنان مخابرات منطقه خوزستان تشکر و قدردانی کرد.

​​