باندپهن

مدیرمخابرات منطقه سمنان: توسعه خدمات ارزش افزوده در تعامل با دستگاه های ذی ربط امکان پذیراست

دارایی، مدیرمخابرات منطقه سمنان که حائز عنوان رتبه برتر در ارزیابی ۶ ماهه شرکت مخابرات شد، در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان ارتباطات اظهار داشت: یکی از علل اصلی موفقیت مناطق، ایجاد چشم انداز مناسب فعالیت توسط حوزه ستادی است و علاوه بر آن در این استان، حداکثر تعامل با شهرداری ها از جمله دلایل کسب رتبه اول این منطقه بوده است.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، وی افزود: دراستان سمنان در حال حاضر خدمات نورونتا به صورت بسیار مناسب ارائه می شود، ضمن اینکه در حوزه خدمات محتوا محور و مبتنی بر ارزش افزوده نیز گام های ارزشمندی در حوزه فعالیت مخابرات استان برداشته شده است.
 
دارایی افزود: یک سامانه نرم افزاری متمرکز در لایه اکسس طراحی کرده ایم که با استفاده از این سامانه، صرفه جویی مناسبی به نفع منابع پایدار مخابرات استان به عمل می آید.
 
مدیرمخابرات منطقه سمنان همچنین اظهار داشت: در مورد بحث های مالی، با استفاده از روش های خلاقانه و مبتنی بر مدیریت ارزش و همکاری همه جانبه کارکنان تلاشگر منطقه، حداکثر وصول صورتحساب های مالی را با روش های نظام مند کنترل پروژه به میزان تقریبی صددرصد محقق ساخته ایم که نقش مهمی در صرفه جویی و تحقق برنامه های مالی مخابرات منطقه دارد.

​​