فناوری اطلاعات

مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

مراسم تکریم از مدیران سابق و معارفه مدیران جدید شرکت ارتباطات زیر ساخت با حضور لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل، اول آذرماه سالجاری در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در این مراسم که اعضای هیات مدیره و معاونین مدیرعامل حضور داشتند، محمد پهلوانی با حفظ سمت سازمانی به عنوان سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی و اکبر غفرانی به عنوان سرپرست امور تجاری شرکت ارتباطات زیر ساخت معرفی شدند.
 
در ابتدای این مراسم لاجوردی معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: از پهلوانی به عنوان سرپرست معاونت فناوری اطلاعات انتظار می رود نسبت به ایجاد و توسعه خدمات نوین زیرساختی فناوری اطلاعات از جمله خدمات ابر عمومی، توسعه خدمات افتا در مقیاس ملی از جمله گذرگاه های ایمن داخلی و مرزی و خدمات مقابله با منع خدمت توزیع شده (DDOS) با بهره گیری از شبکه های مادر مخابراتی، استقرار و بهره برداری کامل از سامانه مدیریت عملیات و کسب و کار شرکت (OSS/BSS) و بر اساس دیگر ماموریت های محول شده با کار هوشمندانه، مجاهدانه و تلاش شبانه روزی بتواند با تسلط بر حوزه های تخصصی خود پروژه ها را به پیش ببرد.
وی افزود: امیدواریم با پتانسیل، دانش و ظرفیت مدیران جدید و با استفاده از تجربه و دانش مدیران سابق بتوانیم اهداف و برنامه های شرکت را به بهترین شکل ممکن محقق سازیم.
 
همچنین در پایان مراسم از خدمات  اصغریان معاون سابق فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی و مهرکام مدیر کل سابق امور تجاری شرکت ارتباطات زیر ساخت تکریم و قدردانی شد.

​​