تلفن همراه

بازدید مدیرعامل بنیاد برکت از روند فعالیت مرکز تماس رایتل در اجرای طرح پایش اشتغال کشور

مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به همراه معاونین این بنیاد از روند اجرای طرح سامانه رصد اشتغال کشور در شرکت خدمات ارتباطی رایتل، بازدید کردند.
جلسه بررسی ظرفیت‌های خدمات رایتل جهت مشارکت در سامانه تولید و اشتغال بنیاد برکت با حضور یاسر رضاخواه مدیرعامل رایتل و محمدصادق کریمی عضو هیات مدیره رایتل، محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت، قاسم رستم‌پور رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال، پژمان اکرامیان رئیس مرکز ملی پایش سیاست‌ها و برنامه‌های اشتغال، مهیار فرخ‌زاد مدیر ارشد خدمات مشترکین رایتل و جمعی از مدیران این شرکت خدمات ارتباطی و بنیاد برکت، روز چهارشنبه 9 آذر در محل مرکز تماس شرکت خدمات ارتباطی رایتل، برگزار شد.
 
بحث ضرورت تحول دیجیتال و استفاده از فناوری در توسعه کسب ‌و‌ کارهای صنایع زیرمجموعه بنیاد برکت از دیگر مسائلی بود که به آن پرداخته شد. مدیر عامل رایتل ضمن توضیح نمونه‌های موفق بین­المللی، توان عملیاتی این شرکت را جهت افزایش بهره­وری صنایع کشور از ویژگی­های خاص این اپراتور ذکر کرد و اظهار امیدواری کرد تعامل میان شرکت­­ها، نقش مؤثری در بهبود فضای کسب و کار کشور داشته باشد.
 
در ادامه از روند فعالیت مرکز تماس رایتل در خصوص اجرای طرح پایش اشتغال کشور بازدید به عمل آمد و حاضرین در جریان نحوه ارائه خدمات برای این طرح قرار گرفتند.
لازم به ذکر است، نظارت بر اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی کشور و صحت‌سنجی اشتغال ثبت شده در سامانه ملی رصد، به منظور نظارت بر چگونگی تحقق اهداف کمی و کیفی اشتغال در سیاست‌ها و برنامه‌های اشتغال کشور و همچنین راستی‌آزمایی توزیع منابع و اجتناب از انحراف سرمایه‌گذاری، از جمله دلایل اجرای طرح پایش اشتغال کشور است. صحت‌سنجی پیامکی و تلفنی این پروژه توسط شرکت رایتل انجام می‌شود.

​​