باندپهن

واکنش وزیر ارتباطات به تعرفه های تلفن ثابت

وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه تعرفه های تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران ثابت مانده در خصوص تعرفه های آبونمان تلفن ثابت اظهارداشت: این شرکت برای نوسازی و بهینه سازی تجهیزات و شبکه های ارتباطی در کشور نیاز به منابع دارد.
به اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در جمع خبرنگاران بعد از جلسه هیات دولت ضمن بیان این مطلب دراین زمینه تصریح کرد: شرکت مخابرات ایران یک شرکت خصوصی است باید درآمد و هزینه آن متناسب باشد زیرا در غیر این صورت نمی‌تواند به مردم خدمات ارائه بدهد.
 
وی با بیان اینکه این دستورالعمل بعد موافقت کمیسیون تنظیم مقررات وستاد تنظیم بازار به شرکت مخابرات ابلاغ شده است گفت: برای ارایه خدمات مطلوب به مشترکان و ارتقای شبکه مخابراتی باید این دستورالعمل اجرا شود.
زارع ‌پوربا تاکید بر ارایه بسته مکالمه رایگان شرکت مخابرات ایران گفت: مشترکان می توانند ۴هزار و ۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان درون شهری یا معادل همان مبلغ، مکالمات بین استانی و همراه در شهر تهران دریافت دارند .همچنین این طرح برای سایر مراکز استان ها ، ۱۵هزار تومان و ۳هزار و۳۳۳ دقیقه مکالمه رایگان و سایرشهرها، ۱۰ هزار تومان و ۲هزار و ۶۶۶ دقیقه مکالمه رایگان است.

​​