فناوری اطلاعات

محبی سرپرست معاونت سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران شد

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در آیین تکریم و معارفه معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت، ضمن تقدیر از زحمات ارزنده محمد فرقانی با صدور حکمی پیام محبی را به عنوان سرپرست معاونت توسعه سرمایه انسانی شرکت منصوب کرد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در این مراسم که امروز چهارشنبه ۳۰آذرماه ۱۴۰۱ با حضور تعدادی از مدیران ستادی شرکت مخابرات ایران برگزار شد، سلطانی با اشاره به اهمیت حوزه منابع انسانی و لزوم توجه جدی به استفاده از توان و تخصص این سرمایه ارزشمند اظهار داشت: توجه به سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران به عنوان یکی از مهم ترین شاخص های پیشران توسعه به خصوص در شرکت‌های فناوری، از مهم ترین اولویت های فعالیت در حوزه منابع انسانی است.
 
سلطانی در این حکم خواستار اهتمام ویژه نسبت به اتخاذ تدابیر و روش های ابتکاری لازم برای چابک سازی، تقویت انگیزه و علاقه به خدمت و افزایش بهره وری نیروی انسانی شرکت شده است.
 
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در حکم انتصاب پیام محبی به سمت سرپرست معاونت توسعه سرمایه انسانی از وی خواسته است تا با ارتباط مستمر با کارکنان شرکت و دریافت نظرات و انتقادات در راستای تحقق برنامه های شرکت، برای ارتقاء سطح رضایت مندی، بهبود روحیه خدمتی و سرمایه انسانی کارکنان شرکت مخابرات ایران گام بردارد.
 
اجرای دقیق برنامه ها و مصوبات ابلاغی از سوی مدیرعامل و هیات مدیره، ارائه به موقع گزارش ها و بازخوردهای لازم، دقت کافی به منظور رفع نارسایی ها و جبران سریع عقب ماندگی های احتمالی از جمله مهم ترین رئوس مورد تاکید مدیرعامل شرکت در حکم انتصاب پیام محبی به سمت سرپرست معاونت توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران است.
 
محبی نیز در سخنانی با اشاره به اینکه در مدیریت جدید به دنبال توسعه حداکثری و فراگیر منابع انسانی و توجه جدی به استفاده از توان و تخصص این سرمایه ارزشمند هستیم گفت: در این معاونت به دنبال استفاده ازسیاست های انقباضی نیستیم، بلکه به دنبال توجه هر چه بیشتر به بهره وری، اجرای علمی جانشین پروری و توسعه آموزش نیروها هستیم.
 
وی افزود: استفاده از ابزارهای مدیریتی در افزایش بهره وری و اجرای دقیق برنامه ها و مصوبات ابلاغی از سوی مدیرعامل و هیات مدیره از سرفصل های اصلی برنامه های این معاونت است.
 
فرقانی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای محبی در این معاونت، از تلاش های ارزنده همکاران این معاونت در دوران تصدی معاونت سرمایه انسانی تشکر کرد.
 
گفتنی است در این مراسم، از زحمات فرقانی، معاون پیشین توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران با اهدای لوح یادبود، تقدیر به عمل آمد. همچنین فرقانی به عنوان مشاور هیات مدیره شرکت مخابرات ایران منصوب شد.

​​