فناوری اطلاعات

ظاهر ویندوز ۱۱ را به ویندوز ۹۵ تبدیل کنید

منبع: زومیت
تمایل دارید ظاهر کلاسیک ویندوز ۹۵ را روی مدرن‌ترین نسل سیستم‌عامل دسکتاپ مایکروسافت تجربه کنید؟
ویندوز ۱۱ درحال‌حاضر جدیدترین نسل سیستم‌عامل دسکتاپ مایکروسافت است که از رابط‌کاربری مدرن و قابلیت‌های جدید بهره می‌برد. درهر‌حال، برخی افراد ظاهر این نسخه از ویندوز را دوست ندارند و WindowBlinds 11 Stardock با ارائه‌ی تم کلاسیک سعی دارد حال‌وهوای کامپیوتر شما را به سبک ویندوز ۹۵ تغییر دهد.
 
Stardock اوایل سال جاری WindowBlinds 11 را با مضمونی شبیه ویندوز XP منتشر کرد و اکنون کاربران می‌توانند با تم جدید ویندوز کلاسیک، به گذشته‌ها برگردند.
تم ویندوز ۹۵ روی ویندوز ۱۱
WindowBlinds و سایر مجموعه برنامه‌های Stardock روی ویندوز ۱۱ و ویندوز ۱۰ کار می‌کنند و بنابراین می‌توانید ظاهر کامپیوتر شخصی خود را با آن سفارشی‌سازی کنید.
 
به‌نوشته‌ی WindowsCentral، اگر می‌خواهید بهترین تجربه‌ی کاربری را داشته باشید باید Start11 و همچنین WinodwBlinds 11 را روی سیستم خود نصب کنید. با این دو برنامه، منوی استارت، نواروظیفه و قاب‌های پنجره‌ها قابل سفارشی‌سازی خواهند بود. تم ویندوز کلاسیک، از ویندوز ۹۵ الهام گرفته و به‌طور پیش‌فرض دردسترس است اما می‌توانید تم‌های دیگری را هم از فروشگاه Stardock دانلود کنید.
 
به‌روزرسانی مربوط به تم کلاسیک ویندوز، برخی اشکالات قبلی WindowBlinds 11 را نیز رفع می‌کند که ازجمله می‌توان به باگ مربوط به تصاویر حالت تیره اشاره کرد.

​​