فناوری اطلاعات

January 4, 2023
9:46 چهارشنبه، 14ام دیماه 1401
کد خبر: 141924

بازدید مدیرعامل مخابرات و هیات همراه از مرکز شهید اعتمادی شهرستان بم

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و هیات همراه ضمن بازدید از بخش های مختلف مخابرات شهرستان بم با همکاران دیدار و گفتگو کردند و از نزدیک در جریان کارها و عملکرد این بخش ها قرار گرفت.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران مجید سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران دراین بازدید با تا کید بر اهمیت پاسخگویی و جلب رضایت مشتریان در شرکت مخابرات ایران افزود: تعامل دو سویه با مشتریان وشفافیت در پاسخگویی صریح وصحیح به همراه برخورد مناسب با مراجعه کنندگان از پایه های اصلی و رکن اساسی مشتری مداری و همینطور تحقق رضایت مشتریان می باشد.
 
دراین دیدار کارکنان حوزه های مختلف مخابرات شهرستان بم به بیان مسائل و مشکلات شغلی خود پرداخته و از توجه مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به کارکنان رسمی، قراردادی و پیمانکاری در جهت رفع مشکلات ودغدغه های خود تشکر و قدردانی کردند.
 
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران همچنین در ادامه دیدار ضمن نشست صمیمی با برخی از بازنشستگان، پاسخگوی پرسش‌های آنان درباره مسائل مختلف شد.
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.