فناوری اطلاعات

موتورسیکلت الکتریکی Verge TS Ultra با شتاب سرسام‌آور معرفی شد

منبع: زومیت
موتورسیکلت برقی Verge TS Ultra بسیار سریع است و سرعت آن فقط در ۲٫۵ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر درساعت می‌رسد.
موتورسیکلت TS Ultra شتاب بسیار زیادی دارد و سرعت آن فقط در چند ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر درساعت می‌رسد. محصول پرچم‌دار شرکت نام‌آشنای Verge با قیمت ۴۴۹۰۰ دلار عرضه خواهد شد.
 
Verge پیش‌از این موتورسیکلت TS و TS Pro را نیز معرفی کرده بود. سرعت این دو محصول به‌ترتیب در ۴٫۵ ثانیه و ۳٫۵ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر درساعت می‌رسد و قیمت آن‌ها نیز به‌ترتیب ۲۶۹۰۰ دلار و ۲۹۰۰۰ دلار است. اکنون TS Ultra به جمع این خانواده اضافه شده است. این موتورسیکلت پرچم‌دار از موتور الکتریکی ۱۲۰۰ نانومتری بهره می‌برد که بزرگ‌تر از موتور ۱۰۰۰ نانومتری مدل TS Pro و ۷۰۰ نانومتری مدل TS است. این موتور ۲۰۱ اسب‌بخار قدرت دارد و حداکثر سرعت آن به ۱۲۴ مایل درساعت (۲۰۰ کیلومتر درساعت) می‌رسد. شما می‌توانید با هربار شارژ این موتورسیکلت تا ۳۵۰ کیلومتر مسافت را با آن طی کنید.
 
استفاده از طراحی بدون‌هاب در چرخ عقب TS Ultra علاوه‌بر جنبه‌های زیبایی‌شناسی، به کاهش وزن آن کمک کرده و به Verge اجازه داده است از باتری بزرگ‌تری در آن استفاده کند. این موتورسیکلت جذاب در پنج رنگ (هرکدام در نوع مات و براق)، سه‌نوع صندلی (چرم معمولی، چرم حفره‌دار و آلکانترا) عرضه می‌شود. این محصول همچنین در دو نسخه با سیستم تعلیق Wilbers یا Ohlins دردسترس خریداران قرار خواهد گرفت.
 
به‌نوشته‌ی انگجت، پیش‌سفارش TS Ultra در وب‌سایت رسمی Verge فعال شده است و می‌توانید این محصول را با پرداخت ۱۰۰۰ دلار برای سه‌ماهه‌ی چهارم ۲۰۲۳ رزرو کنید.

​​