فناوری اطلاعات

بازدید قائم مقام مدیر عامل از زیرساخت استان خوزستان/ پیگیری وضعیت پایداری شبکه استانی

قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره و هیات همراه، با سفر به استان خوزستان، از بخش های مختلف فنی و زیرساختی استان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، محمد جعفرپور قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره و هیات همراه، از قسمت های مختلف تغذیه نیرو، سوییچ، دیتا، تاسیسات، انتقال و مرکز مدیریت شبکه مرکز خاتم الانبیا در اهواز بازدید کرد و با پرسنل فنی نگهداری شبکه به گفتگو پرداخت.
 
وی به گستردگی، شرایط اقلیمی و جغرافیایی استان خوزستان اشاره کرد و افزود: با وجود ریزگردها، گرما و سیل خیز بودن و همچنین مسیرهای متعدد فیبر نوری، شاهد خرابی ها و قطعی هایی بیشتری در مسیرهای فیبرنوری به نسبت سایر استانها هستیم که لازم است با سیاست گذاری ها و برنامه ریزی مناسب، این موارد به حداقل برسد.
 
قائم مقام مدیرعامل ادامه داد: ارتباطات زیرساخت استان مسئولیت کامل شبکه را در استان به عهده دارد و برای کاهش آمار قطعی ها می بایست برنامه ریزی درستی در این مورد انجام شود.
 
در این بازدید سهراب آغ بیات معاون فنی مدیرعامل افزود: استان خوزستان یک استان مرزی با اهمیت است و فیبر حیاتی ترین شریانی است که وجود دارد و اهمیت نگهداری از آن بالا است و با توجه به وقوع سیل سال ۹۸، استان به خوبی توانست بحران مربوطه را مدیریت کند.
 
در این دیدار محمد جعفرپور قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره، سهراب آغ بیات معاون فنی مدیر عامل ، محمد پهلوانی سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی، مهران عمویی مدیر کل کنترل و هماهنگی و پایش، اکبر کرمی مدیر کل مهندسی عملیات شبکه، سید حسین آقازاده مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات، مرتضی سعیدی معاون حفاظت فیزیکی و پدافند غیر عامل – حراست، سید رضا موسوی مدیر ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی، فرهاد رضوانی سرپرست معاونت نظارت فنی و آزمایش و تحویل و محمد غدیر پور مدیر ارتباطات زیرساخت استان حضور داشتند.
 
 

​​