تلفن همراه

وزیر ارتباطات: آخرین باری بود که اینترنت بخاطر کنکور قطع شد

ICTna.ir: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کرد درخصوص قطع اینترنت کاربران به دلیل برگزاری کنکور در دو روز پایانی هفته گذشته اعلام کرد:‌ این آخرین باری بود که اینترنت بخاطر کنکور قطع می‌شد و سازمان سنجش حتما برای دوره بعدی در تیر ماه باید به فکر راهکارهای جایگزین باشد و به هیچ وجه اینترنت را بخاطر کنکور قطع نخواهیم کرد.

Zarepour Post.jpeg

عیسی زارع‌پور در پاسخ به سوال خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) در حاشیه مراسم رونمایی از ناوگان موتوری برقی موزعین پستی کشور افزود: ما از قبل هم مخالف قطعی اینترنت به دلیل برگزاری کنکور بودیم و تقاضای سازمان سنجش خیلی بیش از این بود اما با مخالفت وزارت ارتباطات به حداقل ممکن رسید.

او اظهار داشت:‌ تلاش کردیم صرفا در حوزه‌های امتحانی اینترنت قطع شود اما سیگنال‌های بی‌سیم BTSها محدوده جغرافیایی وسیع‌تری را معمولا تا شعاع چند صدمتری را پوشش می‌دهد و طبیعتا همان نقطه محل برگزاری آزمون نیست.

زارع‌پور افزود: بابت مشکلاتی که برای ارتباطات هموطنانی که در محدوده BTSهایی بودند که بخاطر کنکور قطع شده بودند، پیش آمد، عذرخواهی می‌کنم و به سازمان سنجش اعلام کردیم این آخرین باری بود که اینترنت بخاطر کنکور قطع می‌شود و حتما برای دوره بعدی در تیر ماه ۱۴۰۲ باید به فکر راهکارهای جایگزین باشند و به هیچ‌وجه اینترنت را بخاطر کنکور قطع نخواهیم کرد.


​​