تلفن همراه

مدیرعامل سامسونگ از معرفی دو محصول اولترا در مراسم آنپکد بعدی خبر داد

منبع: دیجیاتو
مدیر کسب‌وکار موبایل سامسونگ در پستی در وبلاگ این شرکت درباره محصولات اولترا و استراتژی‌های آتی خود حرف زده است.
 
حدود دو هفته تا مراسم آنپکد بعدی سامسونگ در تاریخ 12 بهمن‌ماه زمان باقی مانده است. حالا مدیر کسب‌وکار موبایل سامسونگ در پستی در وبلاگ این شرکت از عرضه دو محصول اولترا خبر داده. او همچنین به استانداردهای جدید توان عملکرد در محصولات این شرکت اشاره کرده و درباره تعهدات محیط‌زیستی حرف زده است.
 
«تی‌ام رو»، مدیر کسب‌وکار MX سامسونگ در این پست جدید عمدتاً درباره نوآوری‌های حوزه محصولات موبایل و معنای برند اولترا در خانواده گلکسی صحبت می‌کند. او می‌گوید این شرکت به‌زودی از دو دستگاه پریمیوم رونمایی می‌کند که اگرچه نام این دو دستگاه دقیقاً مشخص نشده است، اما می‌توانیم حدس‌هایی در این زمینه داشته باشیم.
 
او در طول این پست به چگونگی ادغام تجربه محصولات نوت با سری اولترا از زمان گلکسی S20 اشاره می‌کند. بنابراین یکی از این محصولات احتمالاً گلکسی S23 اولترا خواهد بود. همچنین از نوشته‌های تی‌‌ام رو می‌توان برداشت کرد که احتمالاً یک تبلت یا لپ‌تاپ قدرتمند اولترا هم در راه است.
 
سامسونگ استانداردهای عملکردی خود را ارتقا می‌دهد
مدیر سامسونگ در بحث استانداردهای عملکردی جدید در این شرکت می‌گوید این استانداردها نه‌تنها بر حوزه عملکرد خام، بلکه بر قابلیت‌های دوربین حاکم خواهند بود. تی‌ام رو می‌گوید سری جدید گلکسی S دوربینی هوشمندتر و بهینه‌تر دارد که تجربه‌ای عالی را از طریق به‌روزرسانی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ارائه خواهد کرد.
 
او به چیپست جدید خانواده آتی گلکسی S اشاره می‌کند که سریع‌ترین و روان‌ترین تجربه ممکن را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. این شرکت قرار است طبق شایعات، تراشه اگزینوس را کنار بگذارد و درعوض از چیپست اسنپدراگون 8 نسل 2 استفاده کند.
 
موضوع دیگری که تی‌ام رو به آن اشاره می‌کند، بحث استراتژی زیست‌محیطی است. این تولیدکننده بزرگ می‌خواهد از مواد بازیافتی بیشتری در محصولات خود استفاده کند و در‌عین‌حال کیفیت و دوام دستگاه‌ها را از بین نبرد. بدیهی است که هرچه چرخه عمر یک محصول (چه به‌لحاظ نرم‌افزاری و چه سخت‌افزاری) بالاتر باشد، حجم تولید زباله‌های الکترونیکی کمتر خواهد شد.

​​