باندپهن

باندپهن ثابت

January 22, 2023
15:50 یکشنبه، 2ام بهمنماه 1401
کد خبر: 142548

مدیرمخابرات منطقه خوزستان: منطقه خوزستان قابلیت های مهمی در توسعه ارتباطات پرسرعت و عمده فروشی دارد

رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان در اولین نشست هم اندیشی توسعه کسب و کار حوزه تجاری شرکت مخابرات ایران که در این منطقه با حضور مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین شرکت مخابرات ایران، مدیر منطقه، معاونین و مدیران و مسئولان مخابرات خوزستان برگزار شد، اظهارداشت: استان خوزستان با توجه به بحث مناطق آزاد و ارتباطات مبتنی بر عمده فروشی، قابلیت های ویژه ای در توسعه ارتباطات پرسرعت در سراسر استان دارد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، وی با بیان اینکه در استان ۱۱۷ مرکز شهری داریم و ۱۹۹مراکز روستایی داریم، گفت: تعداد مشترکین تجاری ۷۵۰۰ و طول فیبر بین شهری ۶۷۰۰ کیلومتر است و
۳۵۵۰ سایت همراه وجود دارد و مشترکین همراه اول نزدیک به پنج میلیون در استان فعال هستند.وی با بیان اینکه تفاهم نامه در اروند برای هوشمند سازی آبادان و خرمشهر از محل هزینه خود منطقه آزاد فاز اول اجرا شده است، گفت:
ده هزار پورت در آبادان و خرمشهر از منابع منطقه آزاد در فاز اول اجرا شده است. همچنین شناسایی صنایع پتروشیمی و بنادر و کشتی سازی و مناطق ویژه اقتصادی، عقد قرارداد با بیش از ۷۰ واحد نفتی در قالب تفاهم نامه، و سه شهرک صنعتی به شبکه فیبر نوری متصل شده است.
وی با بیان اینکه مدل نمایندگان فروش در باند پهن باید هوشمند شود و در پرداخت ۵درصد حق السهم به نمایندگان فروش، فعالیت خوبی داشته ایم، گفت: روند رو به رشد مشتریان در دو ماه اخیر نشانگر این امر است.
 
در این نشست که در اولین روز از ماه بهمن سال جاری با هدف توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران در مخابرات منطقه خوزستان برگزار شد، فلاح زاده مدیر منطقه خوزستان ، به بیان ظرفیت ها و پتانسیل های استان در حوزه کسب و کار پرداخت و گفت: این استان ظرفیت های عالی در بخش های مهم دارد.
 
وی افزود: با توجه نفتخیز بودن و فعالیت شرکت های نفتی و وجود صنایع پتروشیمی و کشاورزی، پایانه های مرزی، دریانوردی، بنادر، نیروگاهها و صنایع جانبی ، در استان خوزستان و نیازهای ارتباطی این صنایع می توانیم با توجه به توسعه زیر ساخت های ارتباطات مخابراتی و ایجاد ظرفیت، در حوزه کسب و کار بیشتر از گذشته ورود کنیم و از آن استفاده و سطح درآمد را افزایش دهیم.
 
فلاح زاده در ادامه گزارشی از وضعیت فعلی مخابرات منطقه خوزستان و اقدامات انجام شده در حوزه کسب و کار از ابتدای سال تا کنون پرداخت.
 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت؛ تمام شهرهای استان رینگ ارتباطی دارند و همچنین برخی شرکت ها و بنادر را با انعقاد ۴۴ تفاهمنامه تا کنون رینگ ارتباطی برای آنها ایجاد کردیم که این خود ظرفیت خوبی برای توسعه کسب و کار می باشد.
 
فلاح زاده در پایان به تبیین مدل ارزیابی مراکز فنی و مخابراتی بر اساس شاخص های حوزه کسب و کار مخابرات استان پرداخت.
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.