بازار سرمایه

January 23, 2023
15:22 دوشنبه، 3ام بهمنماه 1401
کد خبر: 142575

سرنوشت بیت‌کوین ماه آینده مشخص خواهد شد

به گفته تحلیلگری، افزایش شدید قیمت بزرگ‌ترین دارایی رمزنگاری جهان از نظر ارزش بازار تازه آغاز شده است.
 
به گزارش کریپتوکارنسی، استراتژیست، کریپتو کالیو اظهار کرد: بیت‌کوین در حال حاضر برای افزایش عظیمی آماده می‌شود که می‌تواند ارزش آن را به سطحی برساند که از ژوئن ۲۰۲۲ مشاهده نشده است.
 
این تحلیلگر گفت: «وقتی بالاخره این اتفاق رخ دهد، شاهد قیمت ۳۰ هزار دلار خواهیم بود اما فقط فکر نکنید امروز، روزی است که قرار است این اتفاق بیفتد، مراقب باشید و زیاد حریص نشوید».
 
این استراتژیست ارز دیجیتال پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین ممکن است در ماه فوریه به ۳۰ هزار دلار برسد و اشاره کرد که در حال حاضر اولین ارز دیجیتال الگوهایی شبیه به سال ۲۰۱۹ دارد که قیمت آن از ۳۰۰۰ دلار به ۱۴ هزار دلار افزایش یافت.
 
طی چند روز گذشته تغییر چندانی در نسبت بیت‌کوین به اتریوم صورت نگرفته است. هنوز هم انتظار می‌رود که این سطح طی چند هفته آینده با ادامه تقویت بیت‌کوین کاهش یابد و نقدینگی را از آلت‌های مشابه با آنچه در رالی بازار نزولی ۲۰۱۹ اتفاق افتاد، جذب کند.
 
پیش‌بینی این استراتژیست ظاهراً با پیش‌بینی یکی دیگر از تحلیلگران رمزارز مطابقت دارد که هفته گذشته به دنبال‌کنندگان خود گفت که هدف بیت‌کوین برای سال ۲۰۲۳ بالای ۴۰هزار دلار است.
 
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۰۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۴۰ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۱.۹۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۳۸ درصد کاهش داشته است.
 
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲.۲۱ میلیارد دلار است که ۱۳.۴۲ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۱۵ میلیارد دلار است که ۹.۸۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۵.۹۳ میلیارد دلار است که ۸۷.۹۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
 
به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۸:۲۸به وقت شرقی)
 
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
 
۱- بیت‌کوین
 
قیمت: ۲۲هزار و ۷۴۸.۳۱ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۷ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۵۷ درصد افزایش
 
۲- اتریوم
 
قیمت: ۱۶۳۵.۱۷ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۵ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۴.۰۰ درصد افزایش
 
۳- تتر
 
قیمت: ۱.۰۰ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش
 
۴- بایننس کوین
 
قیمت: ۳۰۵.۹۰ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۷ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۴ درصد افزایش
 
۵- یو اس دی کوین
 
قیمت:  ۱.۰۰ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد افزایش
 
۶-  ریپل
 
قیمت: ۰.۴۰۶۱ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۸ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۰۶ درصد افزایش
 
۷-  کاردانو
 
قیمت: ۰.۳۷۳ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته:  ۱.۷۷ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۴۴ درصد افزایش
 
۸ – دوج کوین
 
قیمت: ۰.۰۹۰۵۶ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۹۰ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۴۰ درصد افزایش
 
۹-  سولانا
 
قیمت: ۲۵.۷۵ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۰۴ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۳۵ درصد افزایش
 
۱۰ -پولکا دوت
 
قیمت: ۶.۳۳ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۶ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۸۴ درصد افزایش
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.