بازار سرمایه

March 14, 2023
11:57 سه شنبه، 23ام اسفندماه 1401
کد خبر: 143908

آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

بیت‌کوین همچنان در حال صعود است و از ۲۴هزار دلار عبور کرد.
 
به گزارش مارکتینگ، قیمت بیت‌کوین در روز دوشنبه برای اولین بار طی بیش از دو هفته از مرز ۲۴ هزار دلار گذشت زیرا سایر بازارها در طول روز شاهد نوسانات بودند که دلیل آن تشدید احتمالی مسائل پیرامون چندین بانک ایالات‌متحده بود.
 
بیت‌کوین در ساعت سه و ۴۰ دقیقه به وقت شرقی با ۹.۵۳ درصد افزایش به ۲۴هزار و۳۴۴ دلار رسید. اتر در همان زمان با ۶.۲۲ درصد افزایش به ارزش ۱۶۹۱ دلار معامله شد.
 
یو اس دی کوین پس از افت در آخر هفته، توانست بهبود یابد و یک دلار خود را به دست آورد. این کاهش مبنی بر این بود که ۳.۳ میلیارد دلار از ذخایر ۴۰ میلیارد دلاری آن در بانک سیلیکون ولی ورشکسته باقی مانده است.
 
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۰۸ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۵.۷۸ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۳.۷۳ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۱.۳۳ درصد افزایش داشته است.
 
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۹.۸۱ میلیارد دلار است که ۲۱.۶۳ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۷.۹۱ میلیارد دلار است که ۸.۸۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۸۵.۹۴ میلیارد دلار است که ۹۵.۶۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
 
به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۸:۰۸ به وقت شرقی)
 
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
 
۱- بیت‌کوین
 
قیمت: ۲۴هزار و  ۴۷۶.۲۴ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۹.۰۲ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۹۱ درصد افزایش
 
۲- اتریوم
 
قیمت: ۱۶۸۰.۲۳ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۷۷ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۷۱ درصد افزایش
 
۳- تتر
 
قیمت: ۱.۰۱ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۵۳درصد افزایش
 
۴- بایننس کوین
 
قیمت: ۳۰۶.۸۶ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۴ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۴۹ درصد افزایش
 
۵- یو اس دی کوین
 
قیمت:  ۰.۹۹۹۶ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۹ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۶ درصد کاهش
 
۶-  ریپل
 
قیمت: ۰.۳۷۲۳ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۷ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۰۰ درصد افزایش
 
۷-  کاردانو
 
قیمت: ۰.۳۴۵۱ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته:  ۱.۲۵ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۶۹ درصد افزایش
 
۸ – دوج کوین
 
قیمت: ۰.۰۷۲۸۷ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۰۸ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۱  درصد کاهش
 
۹-  سولانا
 
قیمت: ۲۰.۴۵ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۷۲ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۵ درصد کاهش
 
۱۰ -پولکا دوت
 
قیمت: ۶.۱۴ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۲۰ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۲۶ درصد افزایش
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.