لبه تکنولوژی

رونمایی از یک تاکسی آبی لوکس

منبع: سیناپرس
شرکت فناوری آرتمیس (Artemis Technologies) مستقر در بلفاست، جدیدترین هیدروفویل خود را معرفی کرده است که یک تاکسی آبی لوکس به نام Artemis EF-12 Escape است که نوید یک سفر آبی راحت، کارآمد و سازگار با محیط زیست را می دهد.
 
 
شرکت آرتمیس که با قایق های هیدروفویل برقی خود تبدیل به یک برند مشهور در این زمینه شده است، اکنون با قایق EF-12 Escape خود که سیستم پیشرانه الکتریکی بدون آلایندگی را با طراحی آینده نگرانه ترکیب می کند، به همراه امکانات رفاهی با هدف رونق دادن به سفرهای لوکس، به بازار عرضه می شود.
 
 
قایق اسکیپ (Escape) با طول ۱۲ متر و قابلیت جابجایی بار تا ۱۱ تن، ۱۲ مسافر و دو خدمه می تواند با سرعت حداکثر ۳۰ گره دریایی یا حدود ۵۵ کیلومتر در ساعت حرکت می کند. بدنه این قایق برای ایجاد یک سواری راحت‌تر، آیرودینامیک بوده و سیستم پیشرانه ۱۰۰ درصد الکتریکی آن دارای صدایی کم است و در عین حال حداقل واکنش را ایجاد می ‌کند. علاوه بر این، ادعا می شود که این قایق در کمتر از ۶۰ دقیقه شارژ می شود.
 
 
کابین محصور شده است تا سرنشینان را خشک و راحت نگه دارد و یک در کشویی آنها را از محفظه های چمدان جدا می ‌کند و اجازه می ‌دهد وسایل در کنار اجزای داخلی قرار گیرند بدون اینکه به کنترل آب و هوا آسیبی وارد شود.
 
 
دیوید تایلر (David Tyler) مدیر بازرگانی شرکت آرتمیس گفت: ما از راه اندازی Artemis EF-12 Escape به صنعت حمل و نقل دریایی جهانی بسیار هیجان زده هستیم. هدف ما ارائه یک تجربه سفر پایدار، راحت و مجلل برای مشتریان است، در حالی که همچنین اثرات زیست محیطی سفر را کاهش می دهد.
 
تایلر در خاتمه افزود: ما بر این باوریم که تاکسی آبی فویلینگ برقی جدید ما استاندارد جدیدی برای صنعت تاکسی های آبی ایجاد می کند. این تاکسی جدیدترین فناوری را با طراحی مجلل ترکیب کرده و تجربه ای منحصر به فرد و فراموش نشدنی را برای مشتریان فراهم می کند.

​​