فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات از نمایشگاه اینوتکس بازدید کرد

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در نمایشگاه اینوتکس از فعالیت شرکت ها و استارت آپ های فناور بازدید کرد.
 
 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بعدازظهر امروز (پنج شنبه)  با حضور در پارک فناوری پردیس از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری موسوم به اینوتکس ۲۰۲۳ بازدید کرد.
 
زارع پور که با همراهی جمعی از مدیران و معاونان خود به این نمایشگاه آمده بود از غرفه های شرکت های فناور و استارت آپ های حاضر در نمایشگاه و محصولات و تولیدات ارایه شده بازدید کرد و با فعالان این حوزه به گفت وگو پرداخت و به سوالات و دغدغه های آنان پاسخ داد و برخی از برنامه های وزارت ارتباطات برای توسعه زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات و تسهیل فعالیت شرکت های فناور را تشریح کرد.
وزیر ارتباطات در این برنامه از شرکت های فعال در حوزه هوشمند سازی، تحلیل داده و اینترنت اشیا بازدید کرد.
از مجموعه وزارت ارتباطات نیز پست بانک و منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام، با برپایی غرفه در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس حاضر هستند.
 
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۲) با حضور ۴۰۰ استارتاپ و شرکت دانش بنیان، از ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ آغاز شد و تا ۲۳ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس ادامه دارد. 
این نمایشگاه برای تعامل علمی کشور‌ها و عرصه تجارت و کسب و کار است و با هدف افزایش مشارکت بین شرکت‌های دانش بنیان و فناوری داخلی و خارجی در راستای هم افزایی، جذب سرمایه و شبکه سازی زیست بوم فناوری کشور در پارک علم و فناوری پردیس آغاز به کار کرد.

​​