بازار سرمایه

May 15, 2023
10:27 دوشنبه، 25ام اردیبهشتماه 1402
کد خبر: 145388

خیز دوباره بیت‌کوین

بیت‌کوین به کاهش خود در زیر منطقه پشتیبانی ۲۷ هزار دلار ادامه داد و حتی قبل از عملکرد گاوها، به زیر سطح ۲۶ هزار و ۲۰۰ دلار رفت.
 
به گزارش کریپتو، بیت کوین در قیمت پایین نزدیک به ۲۵ هزار و ۸۵۱ دلار تشکیل شد و اکنون در حال اصلاح زیان است. افزایش قابل توجهی بالاتر از سطح مقاومت ۲۶ هزار و ۵۰۰ دلاری وجود داشت و در نمودار ساعتی بیت‌کوین/دلار، یک شکست در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۷ هزار دلار شکل گرفت.
 
قیمت بیت‌کوین اکنون بالاتر از سطح ۵۰ درصد فیب اصلاحی حرکت نزولی از ۲۸ هزار و ۳۳۴ دلار نوسان به پایین ۲۵ هزار و ۸۵۱ دلار همچنین بالای ۲۶ هزار و۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
 
اکنون مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۷ هزار و ۴۰۰ دلار در حال شکل‌گیری است. نزدیک به ۶۱.۸ درصد سطح فیب اصلاحی حرکت نزولی از ۲۸ هزار و ۳۳۴ دلار نوسان بالا به ۲۵ هزار و ۸۵۱ دلار پایین است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۷هزار و ۸۰۰ دلار خواهد بود.
 
بسته شدن بالاتر از مقاومت ۲۷ هزار و ۸۰۰ دلاری ممکن است شروع یک افزایش مناسب باشد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۲۸ هزار دلار است که بالاتر از آن قیمت ممکن است به سمت مقاومت ۲۸ هزار و ۵۰۰ دلار صعود کند.
 
اگر قیمت بیت‌کوین نتواند مقاومت ۲۷ هزار و ۴۰۰ دلاری را از بین ببرد، ممکن است کاهش دیگری را آغاز کند. پشتیبانی فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح ۲۷ هزار دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.
 
حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۶ هزار و ۵۰۰ دلاری است که با نزول از این سطح، بیت‌کوین کاهش دیگری را تجربه خواهد کرد. در مورد ذکر شده، سکه می‌تواند دوباره به سطح ۲۶هزار دلار برسد و هر ضرر بیشتر ممکن است بیت‌کوین را در کوتاه مدت به سطح ۲۵ هزار و ۵۰۰ دلار برساند در نتیجه حمایت بعدی می‌تواند ۲۵هزار دلار باشد.
 
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۱۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۱۸ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۶.۳۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۶ درصد افزایش داشته است.
 
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵.۳۴ میلیارد دلار است که ۱۵.۰۲ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۱.۶۰ میلیارد دلار است که ۶.۳۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۲۲.۳۷ میلیارد دلار است که ۸۸.۲۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
 
به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۸:۰۲ دقیقه به وقت شرقی)
 
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
 
۱- بیت‌کوین
 
قیمت: ۲۷ هزار و ۲۱۹.۷۸ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰۱.۴۰ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۸ درصد کاهش
 
۲- اتریوم
 
قیمت: ۱۸۲۶.۹۵ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۶ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۰۳ درصد کاهش
 
۳- تتر
 
قیمت: ۱.۰۰ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۰ درصد کاهش
 
۴- بایننس کوین
 
قیمت: ۳۱۴.۱۸ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۳ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱.۴۰ درصد کاهش
 
۵- یو اس دی کوین
 
قیمت:  ۰.۹۹۹۹ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
 
۶-  ریپل
 
قیمت: ۰.۴۲۸۸ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۹ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۹۱ درصد کاهش
 
۷-  کاردانو
 
قیمت: ۰.۳۷۱۸ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۳ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۱ درصد افزایش
 
۸ – دوج کوین
 
قیمت: ۰.۰۷۲۷۴ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۷ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۲۵ درصد کاهش
 
۹-  سولانا
 
قیمت: ۲۱.۲۳ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۱۰ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۶۸ درصد کاهش
 
۱۰ – پولکا دوت
 
قیمت: ۵.۳۹ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۷ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۱۹ درصد کاهش
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.