بازار سرمایه

August 14, 2023
11:02 دوشنبه، 23ام مردادماه 1402
کد خبر: 148484

بیت‌کوین آماده انفجاری صعودی

تحلیلگر حوزه رمزارزهای دیجیتال می‌گوید که بمب ساعتی بیت‌کوین نشانه‌ای از انفجار تاریخی را نشان می‌دهد.
 
به گزارش کوین، این تحلیلگر کریپتو اظهار کرد که بیت‌کوین در حال گذراندن دوره بی‌ثباتی کم یا مرحله فشرده‌سازی است و در نهایت منجر به انفجاری تاریخی خواهد شد.
 
وی افزود که بیت‌کوین به سادگی در حال تثبیتی است که باید صعودی تلقی شود همچنین پستی از تحلیلگر ارز دیجیتال تکدو به اشتراک گذاشت که می‌گوید نمودار سه هفته‌ای این ارز دیجیتال به سطوح فشرده‌سازی نزدیک می‌شود که قبلا نشان دهنده شروع بازارهای صعودی از سال ۲۰۱۲ بود.
 
هفته گذشته، یکی دیگر از تحلیلگران ارزهای دیجیتال، تون ویز پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین تا زمانی که سطح پشتیبانی ۲۸ هزار دلار را نقض نکند، روند صعودی خواهد داشت.
 
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۱۷ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۱۸ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۸.۷۳ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۱ درصد افزایش داشته است.
 
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲.۴۴ میلیارد دلار است که ۳۸.۷۵ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۲۸ میلیارد دلار است که ۱۰.۱۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۲۰.۹ میلیارد دلار است که ۹۳.۱۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.
 
به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۲۳ دقیقه به وقت شرقی)
 
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
 
۱- بیت‌کوین
 
قیمت: ۲۹ هزار و ۳۳۶.۲۲ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۱ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۸۰ درصد افزایش
 
۲- اتریوم
 
قیمت: ۱۸۴۳.۱۹ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۹ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۴۳ درصد افزایش
 
۳- تتر
 
قیمت: ۰.۹۹۸۹ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۵ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۸ درصد افزایش
 
۴- بایننس کوین
 
قیمت: ۲۴۰.۶۳ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۱ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱.۱۱ درصد کاهش
 
۵- یو اس دی کوین
 
قیمت: ۱.۰۰ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
 
۶-  ریپل
 
قیمت: ۰.۶۲۸۵ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۸ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۶۰ درصد افزایش
 
۷-  کاردانو
 
قیمت: ۰.۲۸۹۹ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۵ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۴۴ درصد کاهش
 
۸ – دوج کوین
 
قیمت: ۰.۰۷۴۶۵ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۲.۳۳ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۵۸ درصد کاهش
 
۹-  سولانا
 
قیمت: ۲۴.۳۶ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۱۸ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۶۶ درصد افزایش
 
۱۰ – پولکا دوت
 
قیمت: ۵.۰۰ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۵ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۳۴ درصد کاهش
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.