فناوری اطلاعات

August 21, 2023
11:22 دوشنبه، 30ام مردادماه 1402
کد خبر: 148746

مجمع عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد و صورت های مالی منتهی به سال ۱۴۰۱ این شرکت به تصویب اعضای مجمع رسید.
 
روز گذشته مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت برای تصویب صورت های مالی منتهی به سال 1401 با حضور «علی اصغر انصاری»، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات، «محمد جعفرپور»، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت و اعضای مجمع، بازرس و حسابرس قانونی برگزار شد. 
 
در این جلسه که به ریاست علی‌اصغر انصاری معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات به‌عنوان نایب‌رئیس مجمع تشکیل شد، نمایندگانی از سازمان برنامه‌ و بودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به‌عنوان صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت حضور داشتند. 
 
در ابتدای این جلسه جعفرپور، رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در گزارشی عملکرد شرکت در یک سال گذشته و همچنین برنامه‌های آتی را تشریح کرد.
 
توسعه زیرساخت های ارتباطی، بهینه سازی و بروزرسانی شبکه های ارتباطی، افزایش درآمدهای شرکت از طریق ایجاد سرویس های جدید، ترانزیت داده و… از مهم‌ترین برنامه‌های آینده شرکت ارتباطات زیرساخت عنوان شد.
 
در ادامه انصاری رئیس جلسه مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت ارتباطات زیرساخت، ثابت ماندن تعرفه های ارتباطی را از جمله موانع افزایش درآمدی این شرکت عنوان کرد و با تاکید بر اینکه با توجه به سیاست های کلی در کشور برای افزایش پیدا نکردن تعرفه های ارتباطی گفت: ضروری است شرکت ارتباطات زیرساخت برای جبران منابع درآمدی، مدل درآمدی خود را تغییر دهد و ترانزیت بین المللی داده را به عنوان یک منبع درآمدی جدی مورد توجه قرار دهد.   
 
در این جلسه با ارائه گزارش حسابرسی توسط حسابرس مستقل و بازرس قانونی و بحث و بررسی موضوع توسط اعضای مجمع عمومی و پاسخ مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت، گزارش سالیانه صورت‌های مالی منتهی به سال 1401 به تصویب اعضای مجمع رسید.
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.