اینترنت و شبکه

فناوری اطلاعات

August 27, 2023
8:00 یکشنبه، 5ام شهریورماه 1402
کد خبر: 148975

محمد تسلیمی مدیرکل هوشمندسازی و مدیریت سامانه‌های شرکت زیرساخت شد

محمد توسلی دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته فیزیک است.
معاون مرکز و رئیس مرکز ماهر در سازمان فناوری اطلاعات، معاون مرکز pc ورامین، مشاور و دستیار مدیرعامل و معاون اداره کل هوشمندسازی و مدیریت سامانه ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی از دیگر سوابق ایشان است.
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، محمد تسلیمی به سمت مدیرکل هوشمندسازی و مدیریت سامانه ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی، منصوب شد.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت زیرساخت، در متن این حکم آمده است:
 
نظر شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی به موجب این ابلاغ از تاریخ 1402/06/01 به سمت مدیر کل هوشمند سازی در مدیریت سامانه‌ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی منصوب می گردید. علاوه بر پیشبرد امور جاری و اجرای وظایف مشخص شده و فعالیتها در چارچوب اساسنامه‌ شرکت و ضوابط و مقررات مربوطه، ماموریت جنابعالی در دوره‌ جدید که انتظار می‌رود به آن اهتمام داشته باشید، شامل موارد ذیل است:
 
1_توسعه و بهبود فرآیندهای کاری و عملیاتی حوزه‌ فناوری اطلاعات و هوشمند سازی در سطح شرکت.
 
2_ شناسایی و حمایت از همکاران مستعد جهت ارایه طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه به منظور کاهش وابستگی به بخش خصوصی یا شرکت‌های خارجی.
 
3_ ایجاد روحیه‌ کار تیمی در سطح اداره کل.
 
4_ رعایت صرفه و صلاح شرکت به استفاده‌ حداکثری از توانمندی شرکت‌های دانش بنیان داخلی.
 
5_ استقرار و بهره‌برداری کامل از سامانه‌ مدیریت عملیات و کسب و کار شرکت (OSS/BSS).
 
6_ ناظر و مجری پروژه‌های رزمایش سایبری نظیر رزمایش سایبری NTP،DNS، از طریق کمیته‌ پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات و با همکاری کمیته‌ پدافند سایبری شرکت ارتباطات زیرساخت.
 
7_ تقویت و توسعه همکاری‌های بین المللی در حوزه‌ امنیت سایبری بخصوص موارد مرتبط با حوزه‌ امنیت زیرساخت‌های ارتباطی.
 
8_ ارتقا سطح نیروهای انسانی متخصص در حوزه‌ امنیت با ترمیم و تکمیل ساختار نیروهای انسانی موجود و رعایت ملاحظات امنیتی.
 
9_ مدیریت مرکز عملیات سایبری (TICSC) و مجری امنیت و شبکه‌ ارتباطی شرکت جهت امن سازی و ساختارمند کردن امنیت شبکه‌های زیرساختی، کلیه سرویس‌ها و سامانه‌های شرکت و زیرساخت‌های ارتباطی شرکت.
امید است با اتکال به خدای سبحان، رعایت اخلاق اسلامی تقوای الهی با روحیه جهادی و با بکارگیری نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در راستای خدمت‌گزاری به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق اهداف «دولت مردمی، ایران قوی» و فراهم کردن بسترهای لازم برای تحقق فضای مجازی در تراز انقلاب اسلامی موفق و مؤید باشید.
 
محمد توسلی دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته فیزیک است.
معاون مرکز و رئیس مرکز ماهر در سازمان فناوری اطلاعات، معاون مرکز pc ورامین، مشاور و دستیار مدیرعامل و معاون اداره کل هوشمندسازی و مدیریت سامانه ها در حوزه معاونت فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی از دیگر سوابق ایشان است.
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.