تلفن همراه

کیف پول TON به تلگرام اضافه می‌شود

 
پاول دوروف در کانال تلگرامی خود گفت به عنوان گام دیگری از سوی این پیام‌رسان به سمت وب۳ و ادغام بیشتر با شبکه TON، کیف‌پول TON به تلگرام اضافه می‌شود.
 
به گزارش پیوست، به گفته دوروف این کیف‌پول به عنوان یک مینی‌-اپ به تلگرام اضافه می‌شود و از بخش تنظیمات می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.
 
براساس پست دوروف، تلگرام به واسطه Fragment، پلتفرم خرید و فروش مبتنی بر TON، بیش از ۱۲۰ میلیون دلار دارایی دیجیتالی را به فروش رسانده و موفقیت اولیه این پروژه نشانگر پتانسیل وب۳ و تلگرام است.
 
این مینی‌اپلیکیشن از ماه نوامبر به بخش تنظیمات تلگرام اضافه می‌شود و از طریق آن کاربران تلگرامی می‌توانند بدون خروج از پیام‌رسان به کیف‌پول TON دسترسی پیدا کنند.
 
پروژه TON در واقع بازمانده پروژه رمزارز بومی تلگرام است که در سال ۲۰۱۸ از سوی این شرکت کلید خورد و بیش از یک میلیارد دلار سرمایه را جذب خود کرد، اما در نهایت این پروژه به دلیل فشار رگولاتورها ناتمام ماند.
 
در سال ۲۰۲۰، پروژه TON آغاز به کار کرد و سال گذشته (۲۰۲۲)، امکان خرید و فروش نام‌های کاربری و ID تلگرام با استفاده از توکن TON و بازارگاه فرگمنت برای کاربران فراهم شد.

​​