فیبرنوری

January 6, 2024
11:02 شنبه، 16ام دیماه 1402
کد خبر: 156882

جلسه کنترل پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای آذربایجان غربی برگزار شد

با حضور نماینده ویژه وزیر ارتباطات در راهبری پروژه FTTH شمالغرب جلسه کنترل پروژه فیبرنوری آذربایجان غربی برگزار و موارد به صورت موردی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی ICT آذربایجان غربی، علی بحرینی رئیس مرکز بازرسی وزارت و نماینده ویژه وزیر ارتباطات در راهبری پروژه FTTH شمالغرب در نشست با مدیرعامل و پیمانکاران صبانت اظهار کرد: طبق دستور اکید وزیر ارتباطات، حفاری و داکت کشی فیبرنوری منازل و کسب وکارهای شهر ارومیه باید تا پایان دیماه عملیاتی شود.
وی افزود: تمام ظرفیت پیمانکاری و اجرایی صبانت در مرکز استان تجمیع و با تمام توان در چند بخش شهر به صورت چند شیفته پروژه اجرا شود تا در موعد مقرر پروژه به اتمام برسد.

بحرینی با اشاره به کیفیت کار صبانت و تقدیر از فعالیت های صورت گرفته، بر سرعت بخشی به کار تاکید کرد.
در ادامه این نشست مشکلات و موانع از طریق پیمانکاران مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
جلیلی نژاد مدیر کل ارتباطات آذربایجان غربی ضمن پیگیری موارد و مشکلات مطرح شده افزود: بدنه کارشناسی و مدیریتی اداره کل با تمام توان در هر ساعت از شب و روز آماده همکاری و رفع موانع به وجود آمده سر راه پروژه هستیم.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.