اپراتورها

تلفن همراه

January 9, 2024
13:57 سه شنبه، 19ام دیماه 1402
کد خبر: 157400

یک نماینده مجلس: در افزایش قیمت تعرفه اینترنت تجدید نظر شود

منبع: ایسنا

یکی از نماینگان مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار تجدید نظر در افزایش قیمت تعرفه اینترنت شد.

مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه و نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جلسه روز سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ صحن مجلس در تذکری به رئیس جمهور گفت: یکی از مهمترین چالش‌ها و دغدغه‌های نیروهای شرکتی  و کارگران؛ نبود امنیت شغلی، منابع پایدار و کاهش شدید قدرت خرید و عدم پوشش کافی بیمه کارگران ساختمانی است و همچنین دریافتی کارکنان وزارت کشور که حجم بزرگ مدیریت کشور را برعهده دارند، از جمله مسائلی است که مورد غفلت قرار گرفته بنابراین ضروری است برای رفع این مشکلات دستورات لازم صادر شود.

وی با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت‌ها باید متناسب با درآمدها و گرانی و تورم باشد، تاکید کرد: افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت بسیاری از پژوهشگران، خبرنگاران و  مشاغل مختلف را با مشکل مواجه کرده بنابراین خواستار تجدیدنظر در این موضوع هستیم.

این نماینده مجلس در پایان اظهار کرد: در راستای سیاست جوانی جمعیت باید توجه به جوانان از شعار خارج شده و حمایت‌ها عملی باشد. همچنین مشکل ازدواج و مسکن و اشتغال جوانان همچنان پابرجا است؛ باید کسانی در مسیر اجرای مصوبات اثربخش مجلس و دستاوردهای دولت مانع‌تراشی و ترک فعل می‌کنند، شناسایی کرد و شناسایی و برخورد جدی با آنها را در دستور کار قرار داد.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.