اینترنت و شبکه

بازار سرمایه

فناوری اطلاعات

February 4, 2024
13:55 یکشنبه، 15ام بهمنماه 1402
کد خبر: 159920

افزایش ۶۰ درصدی درآمد‌های آسیاتک در ۱۰ ماهه سال جاری

منبع: بورس‌نیوز

از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک به یک هزار و ۶۶۶ میلیارد تومان رسید.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با سرمایه ثبت شده ۳۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۴ هزار و ۱۲۸ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های «خدمات اینترنت، فناوری اطلاعات و فروش کالا» درآمد کسب کند.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک میزان درآمدی که در دهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۱۸۲ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در دی ماه از خدمات خود در زمینه اینترنت و اطلاعات شناسایی کرد افت را نسبت به ماه گذشته و ۶۰ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت انتقال داده‌ای در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۶۰ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

بیشترین درآمدزایی که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در دی‌ماه سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۱۲۳ میلیارد تومان بود که مانند ماه قبل است، میزان درآمد حاصل‌شده از بخش خدمات اینترنت در دی ماه دربرگیرنده ۶۸ درصد از درآمد ماهانه “آسیاتک” بود. مابقی درآمد‌هایی که آسیاتک از بخش‌های «خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا» شناسایی کرد به ترتیب برابر با ۵۵ و ۴ میلیارد تومان بود.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.