بانکداری و پرداخت الکترونیک

February 26, 2024
11:34 دوشنبه، 7ام اسفندماه 1402
کد خبر: 161523

«انتقال وجه هوشمند» به اپلیکیشن «باران» بانک کشاورزی اضافه شد

بانک کشاورزی خدمت جدید و کاربردی «انتقال وجه هوشمند» در «اپلیکیشن باران» را معرفی کرد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی بانک کشاورزی، در راستای توسعه و تکمیل خدمات بانکی غیرحضوری اپلیکیشن دیجیتال «باران»، با بهره گیری از سرویس تبدیل شماره کارت به شبا، قابلیتی کاربردی برای مشتریان با عنوان «انتقال وجه هوشمند» پیاده سازی شده که تصمیم گیری برای انتخاب «بهترین روش انتقال وجه» را تسهیل و تسریع کرده است.

بر اساس این گزارش، از مهمترین ویژگی های خدمت «انتقال وجه هوشمند» اپلیکیشن «باران» بانک کشاورزی می توان به تجمیع کلیه روش های انتقال وجه شامل حسابی، کارتی، پایا، ساتنا و پرداخت لحظه ای (پل) در یک گزینه با عنوان «انتقال پول هوشمند» و ارائه پیشنهاد روش های ممکن برای انتقال وجه (حسابی، کارتی، پایا، ساتنا و پل) متناسب با مبلغ مورد نظر مشتری اشاره کرد.

همچنین امکان انتقال وجه بین بانکی توسط مشتری از کارت یا حساب با در اختیار داشتن شماره های کارت یا شبای مقصد به دلخواه، نمایش کارمزد متعلقه برای هر روش انتقال و اعلام سیکل زمانی بعدی انجام انتقال وجه در تراکنش های پایا، نمایش مبلغ بصورت حروفی با واحد تومان همزمان با درج عددی مبلغ به ریال و نمایش کامل اطلاعات حساب و صاحب حساب مقصد انتقال به منظور کنترل و جلوگیری از هرگونه اشتباه کاربری، از دیگر ویژگی های این خدمت جدید بانک کشاورزی است.

شایان ذکر است «جشنواره باران» بانک کشاورزی با جوایز ارزنده از ابتدای اسفند ماه 1402 آغاز می شود و شرط شرکت در این جشنواره، ﻧﺼﺐ ﺍﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ «ﺑﺎﺭﺍﻥ»، ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺣﺪﺍﻗﻞ ١ ﺗﺮﺍﮐﻨﺶ ﺩﺭ این اپلیکیشن، ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﻣﯿﺎﻧﮕﯿﻦ حساب 10 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺭﯾﺎﻝ ﻭ ﮐﺴﺐ ﺣﺪﺍﻗﻞ 30 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه فرمایید.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.