بازار سرمایه

تجارت الکترونیک

فناوری اطلاعات

February 26, 2024
19:48 دوشنبه، 7ام اسفندماه 1402
کد خبر: 161576

رشد ۸ درصدی درآمد ماهانه تپسی در بهمن‌ماه

منبع: بورس نیوز

میزان درآمد ماهانه‌ای که شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس در بهمن ماه کسب کرد نزدیک به ۱۴ درصد بالاتر از متوسط درآمد ماهانه طی ۱۰ ماه گذشته بود.

شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس در گزارش فعالیت بهمن ماه ۱۴۰۲ مجموع درآمد‌های حاصل از ارائه خدمات و فروش را مبلغی بالغ‌بر ۹۵ میلیارد تومان شناسایی کرد و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز توانست به درآمد تجمیعی ۹۲۳ میلیارد تومانی دست پیدا کند.

میزان سرمایه به ثبت رسیده این شرکت استارت‌آپی در بهمن ماه ۱۴۰۲ برابر با ۲۴۶ میلیارد تومان اعلام شد.

درآمد عملیاتی “تپسی” تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۲
میزان درآمد ماهانه‌ای که شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس در بهمن ماه کسب کرد نزدیک به ۱۴ درصد بالاتر از متوسط درآمد ماهانه طی ۱۰ ماه گذشته بود.

“تپسی” میزان درآمد ماهانه‌ای که طی ۱۱ ماه سال جاری توانست به ثبت برساند، توانست به مسیر صعودی خود بازگردد و در مقایسه با عملکرد سال مالی گذشته نیز نشان داد که روند رو به رشدی را سپری می‌کند و در یازدهمین ماه از سال جاری بیشترین درآمدزایی را در ادوار گذشته از خود بر جای گذاشته است.

درآمد ماهانه‌ای که “تپسی” توانست در بهمن ماه از ارائه خدمات کسب کند نسبت به دی ماه ۸ درصد افزایش درآمد را تجربه کرد و در مقایسه با بهمن ماه سال گذشته با رشد چشمگیر ۳۸ درصدی مواجه بود همان‌طور که گفته شد این شرکت استارت‌آپی طی ۱۱ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی به درآمد تجمیعی ۹۲۳ میلیارد تومانی رسید که این درآمد حاصل رشد ۶۹ درصدی طی این مدت زمان سپری شده بود.

بیشترین درآمد ماهانه این شرکت استارت‌آپی از بخش «کمیسیون دریافتی از سفیران» با ۹۲ میلیارد تومان به دست آمد که در واقع نسبت به بهمن ماه ۱۴۰۱ توانست رشد ۳۷ درصدی قرار بگیرد.

درآمدی که شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس از بخش کمیسیون شناسایی کرد دربرگیرنده‌ی ۹۷ درصد از درآمد ماهانه این شرکت بود. پس‌ازآن بخش «کمیسیون» نیز بخش «سرویس تلفنی» توانست درآمدی نزدیک به ۲ میلیارد و ۲۳۱ تومان را به دست آورد.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.