اینترنت و شبکه

بازار سرمایه

فناوری اطلاعات

February 29, 2024
23:39 پنجشنبه، 10ام اسفندماه 1402
کد خبر: 161838

درآمد ۲۰۰ میلیارد تومانی آسیاتک در یازدهمین ماه سال جاری

منبع: بورس‌نیوز

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک میزان درآمدی که در یازدهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با سرمایه ثبت شده ۳۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳ هزار و ۴۸۷ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های «خدمات اینترنت، فناوری اطلاعات و فروش کالا» درآمد کسب کند.

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک میزان درآمدی که در یازدهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در بهمن ماه از خدمات خود در زمینه اینترنت و اطلاعات شناسایی کرد رشد ۱۰ درصدی را نسبت به ماه گذشته و ۶۵ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت انتقال داده‌ای در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۶۰ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

بیشترین درآمدزایی که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۱۳۲ میلیارد تومان بود که نسبت به ماه قبل افزایشی بود، میزان درآمد حاصل‌شده از بخش خدمات اینترنت در بهمن ماه دربرگیرنده ۶۶ درصد از درآمد ماهانه “آسیاتک” بود. مابقی درآمد‌هایی که آسیاتک از بخش‌های «خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا» شناسایی کرد به ترتیب برابر با ۶۴ و ۴ میلیارد تومان بود.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.