فناوری اطلاعات

March 18, 2024
14:21 دوشنبه، 28ام اسفندماه 1402
کد خبر: 162819

کارنامه عملکرد پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۴۰۲ منتشر شد

کارنامه عملکرد پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۴۰۲ منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات معتبرترین و با سابقه ترین نهاد پژوهشی در حوزه فاوا و مشاور تخصصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه فناوری های نوین، سیاستگذاری و فرهنگسازی برای ترویج آن است که در سال های گذشته توانسته سرعت قابل توجهی را به فعالیت های خود در این زمینه ببخشد.

به همین منظور و در راستای تحقق اهداف وزارت ارتباطات در سال ۱۴۰۲ گزارش کامل و مکتوبی که شامل عملکرد معاونت پژوهش و توسعه ارتباطات علمی، پروژه های پژوهشکده و مراکز، کارگاه ها و سمینارهای برگزارشده و در نهایت انتشارات علمی و پژوهشی می باشد، توسط روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به انتشار رسید.

این گزارش از طریق این لینک قابل دانلود است. 

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.