فناوری اطلاعات

March 18, 2024
14:48 دوشنبه، 28ام اسفندماه 1402
کد خبر: 162839

آزاد معروفی استعفا داد؛ رمدانی سرپرست دبیرخانه نصر کشور شد

آزاد معروفی که تا پیش از این به عنوان دبیرکل دوره ششم نظام صنفی رایانه‌ای کشور فعالیت می‌کرد، از سمت خود استعفا داد و عباس رمدانی سرپرستی دبیرخانه نصر کشور را برعهده گرفت.

به گزارش پیوست، در نامه‌ای که آزاد معروفی به علی حکیم جوادی رئیس شورای مرکزی دوره هفتم ارسال کرده، هدف از این استعفا را آزادی عمل برای انتخاب فرد مناسب به عنوان دبیرکل دوره هفتم عنوان کرده است. معروفی در نامه استعفای خود از اعتماد رئیس پیشین نصر کشور به او قدردانی و ابراز امیدواری کرده هر چه سریع‌تر حکم ریاست سازمان توسط ریاست جمهوری برای حکیم جوادی صادر شود.

عباس رمدانی که تا زمان انتخاب رسمی دبیرکل دوره هفتم، سرپرست دبیرخانه نصر کشور را برعهده دارد طی دوره‌های متوالی در سمت‌های مختلف مانند نائب رئیس سازمان نصر کشور، ریاست نظام صنفی رایانه‌ای مازندران و نماینده اتاق اصناف ایران در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای را برعهده داشته است.

معروفی مدیرعامل شرکت لاوان ارتباط است و عضویت در شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و تهران برای چندین دوره را در کارنامه خود دارد. در نامه استعفای او به حکیم جوادی آمده است:

با آرزوی موفقیت جنابعالی در سمت ریاست و با همراهی تمامی اعضا در سراسر کشور، هیأت مدیره‌ها، شورای مرکزی و همچنین رؤسا و اعضای شورای مرکزی ادوار، گذشته مطمئن هستم دوره‌ای پر بار برای سازمان رقم خواهید زد و دستاورد‌های گران بهایی در تعامل با دولت و حاکمیت به خصوص وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تشکل‌های بخش خصوصی به ارمغان خواهید آورد می‌دانم بخش خصوصی فناوری اطلاعات واقعی، بسیاری از مشکلات و معضلات خود را از طریق سازمانش و با درایت جنابعالی و شورای مرکزی حل خواهد کرد و به اهدافش خواهد رسید. و دوره هفتم دوره‌ای پربار و با صلابت برای کل صنف فناوری اطلاعات خواهد بود و بر افتخاراتش افزوده می‌شود.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.