بانکداری و پرداخت الکترونیک

فناوری اطلاعات

April 16, 2024
21:22 سه شنبه، 28ام فروردینماه 1403
کد خبر: 164469

راه‌اندازی سرویس رند بلو بانک

سرویس رند بلو خدمت مفیدی از بلوبانک سامان است که با فعال کردن آن می‌توانید پول خردهای خود را در هر تراکنش پس‌انداز کنید؛ قطره‌قطره جمع کنید تا دریایی به وسعت دلخواه خودتان بسازید. حالا در کنار تمام مزیت‌هایی که سرویس رند بلو آفریده، جوایزی هم برای استفاده‌کنندگان این سرویس در نظر گرفته‌شده: ۱۰ جایزه ۲۰۰ میلیون تومانی، ۲۰ جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی و ۲۰ جایزه ۵۰ میلیون تومانی. البته برای برنده شدن این جوایز، تا پایان روز دوم خردادماه فرصت دارید؛ قرعه‌کشی بلو، 3.3.3 برگزار خواهد شد. جزییات بیشتر را از اینجا هم می‌توانید ببینید.

چطور شانس خودم را برای برنده‌ شدن جوایز امتحان کنم؟
با فعال کردن سرویس رند در اپلیکیشن بلو می‌توانید یکی از کسانی باشید که برنده‌ جوایز ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیونی می‌شوند. با کسب حداقل ۲۰۰ امتیاز می‌توانید در قرعه‌کشی ۲۰ جایزه ۵۰ میلیون تومانی، با کسب حداقل ۱۰۰۰ امتیاز در قرعه‌کشی ۱۰۰ میلیون تومانی و با کسب حداقل ۲۰۰۰ امتیاز می‌توانید در قرعه‌کشی جایزه ۲۰۰ میلیون تومانی شرکت داده شوید.
البته با داشتن ۲۰۰۰ امتیاز در سه قرعه‌کشی ۲۰۰، ۱۰۰ و ۵۰ شرکت داده می‌شوید. با داشتن حداقل ۱۰۰۰ امتیاز در دو قرعه‌کشی ۱۰۰ و ۵۰، و با داشتن ۲۰۰ امتیاز تنها در یک قرعه‌کشی 50 میلیون تومانی شرکت داده می‌شوید.

امتیازهای من چطور حساب می‌شود؟
امتیاز شما، جمع امتیاز دو بخش است. بخش اول براساس تعداد تراکنش‌های رُند شده‌ شماست که برای هر تراکنش رُند شده، یک امتیاز خواهید گرفت. بخش دوم براساس مبلغ رُند شده‌ خریدهای شماست که برای هر ۱۰ هزار تومان مبلغ رُند شده در پایان هر روز یک امتیاز دریافت می‌کنید.

چطور می توانم بفهمم چه امتیازی گرفته‌ام و در کدام قرعه‌کشی شرکت داده خواهم شد؟
از داخل اپلیکیشن بلو و قسمت بلوکلاب می‌توانید امتیاز کل خود را مشاهده کنید که امتیازهای شما در پایان هر روز محاسبه و به‌روزرسانی می‌شود. در بلوکلاب، کنار هر سطحی که امتیاز لازم آن را کسب کرده باشید، علامت تیک را خواهید دید.

برای استفاده از سرویس رند باید چه کار کنم؟
● ابتدا وارد اپلیکیشن بلو شوید و از گزینه‌های پایین صفحه روی علامت خانه کلیک کنید.
● پایین موجودی حساب خود گزینه‌ «باکس» را می‌بینید، آن را انتخاب کنید. بعد از انتخاب گزینه‌ «باکس جدید» یک باکس با اسم و عکس دلخواه خود ایجاد کنید.
● بعد از فعال کردن رُند باید از بین گزینه‌های ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰ و ۱۰۰ هزار تومان انتخاب کنید که می‌خواهید مبلغ تراکنش شما تا چه عددی رُند شود.
حالا رند برای شما فعال شده است و بعد از هر تراکنش، این سرویس به ‌صورت خودکار تا مبلغی که انتخاب کرده‌اید را رُند می‌کند و باقی مبلغ را در باکس انتخابی شما پس‌انداز می‌کند.
باکس‌ها می‌توانند برای اهداف و مصارف مختلفی که در نظر دارید ساخته شوند؛ به راحتی می‌توانید از یک تا ۱۰ باکس متفاوت بسازید.
امکان فعال کردن سرویس رُند برای تمام باکس‌های شما وجود دارد اما فقط می‌توانید روی یکی از باکس‌های خود آن را فعال کنید.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.