اپراتورها

تلفن همراه

April 23, 2024
13:24 سه شنبه، 4ام اردیبهشتماه 1403
کد خبر: 164824

نشست مشترک کمیته راهبری شرکت مخابرات ایران و مپنا

سومین نشست مشترک کمیته راهبری شرکت مخابرات ایران و مپنا (شرکت مکو) و کارگروه‌های تخصصی با هدف اجرای مفاد تفاهم نامه امضا شده در خصوص همکاری‌های استراتژیک در حوزه های زیرمجموعه صنعت چهار، در محل شرکت مکو واقع در استان البرز برگزار شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، در این نشست که با حضور معاونت های شبکه و تجاری، مدیریت سیستم‌های انتقال، جانشین مدیریت امور هماهنگی، ریاست اداره عملیات شبکه مخابرات البرز، مدیرکل بررسی‌های اقتصادی و توسعه کسب و کار و دبیر دبیرخانه انقلاب صنعتی چهارم مخابرات ایران و همینطور مدیریت فروش و توسعه بازار و ریاست بخش تکنولوژی و کسب دیجیتال شـرکت مکو و نمایندگان کارگروه‌های تخصصی از دو شرکت برگزار شد.جزئیات نقشه راه همکاری دو مجموعه بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

در ادامه، اعضای کارگروه‌های تخصصی مشترک در زمینه بازاریابی و برندینگ، نیرو، کانکتیویتی، کلود، پلتفرم، سنسور و تجهیزات به بررسی جزئیات موارد همکاری‌های متقابل پرداختند.

گفتنی است ، بر اساس تفاهم‌نامه‌ همکاری استراتژیک و عملیاتی دو شرکت، استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود در کشور و منطقه در حوزه های زیرمجموعه انقلاب صنعتی چهارم در اولویت این همکاری مشترک قرار دارد.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.