بازار سرمایه

تجارت الکترونیک

فناوری اطلاعات

July 8, 2024
15:58 دوشنبه، 18ام تیرماه 1403
کد خبر: 169523

پیشنهاد افزایش سرمایه ۲ همتی تپسی در هیات مدیره به تصویب رسید

منبع: Peivast

پیشنهاد افزایش سرمایه ۲ هزار میلیارد تومانی تپسی در هیات مدیره این شرکت به تصویب رسید و این پیشنهاد پس از تصویب در مجمع عمومی فوق‌العاده تپسی اجرایی می‌شود.

در گزارش کدال آمده است که هیات مدیره شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس با نماد تپسی به مجمع عمومی فوق العاده پیشنهادی در خصوص افزایش سرمایه ارائه کرده است. تپسی هدف از این افزایش سرمایه را برنامه‌های توسعه کسب و کار شرکت در ابعاد مختلف از جمله افزایش سهم بازار در زمینه‌های فعالیت فعلی و همچنین برنامه‌های سرمایه‌گذاری برای توسعه سرویس‌های جدید عنوان کرده است و محل افزایش سرمایه سود انباشته مطالبات حال شده‌ی سهامداران و آورده‌ی نقدی است.

در پیشنهادی که در خصوص افزایش سرمایه به تصویب هیات مدیره رسیده است و به مجمع عمومی فوق‌العاده ارسال شده است آمده است که با عنایت به ماده ۳ دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۹۵/۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ مبلغ ۲۴۶.۳ میلیارد تومان به مبلغ ۲ هزار میلیارد تومان مطرح شده است.

این میزان افزایش سرمایه قرار است از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی‌، سود انباشته انجام شود.افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

در صورت تصویب این میزان افزایش سرمایه، سرمایه تپسی ۷۱۲ درصد افزایش خواهد یافت. این مبلغ افزایش سرمایه‌گذاری، نشان‌دهنده‌ی میل سرمایه‌گذاری گروه گلرنگ در این حوزه است.

  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.