مهدی روحانی نژاد با استناد به قانون مناقصات؛ مشاور عالی رئیس سازمان تنظیم مقررات شد

rouhaninejad-cra.jpg
 
ICTna.ir - مهدی روحانی نژاد از انتصاب خود بعنوان مشاور عالی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد.
 
به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در تصویر حکم انتصاب وی توسط دکتر صادق عباسی شاهکوه که توسط روحانی نژاد در اینستاگرام منتشر شده، آمده: در راستای قرارداد مشاوره شماره 45/ق1400/100 مورخ 15 آذر 1400 و با استناد به ماده 23 آئین نامه اجرایی بند ه ماده 29 قانون برگزاری مناقصات، نظر به شایستگی، تعهد، تخصص و تجریبات ارزشمندتان، به موجب این ابلاغ، به عنوان "مشاور عالی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی" به شرح خدمات پیوست به همکاری با سازمان دعوت می گردید.
 
این نامه با شماره 57542/100 در تاریخ 21 آذرماه 1400 توسط رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر شده است.
 
روحانی نژاد در خصوص این حکم در صفحه اینستاگرام خود نوشته: بیست سال در بخش خصوصی بودم و سعی کردم با تصمیم سازی های درست به ارتقای صنعت و سیاستگذاری مخابرات کمک کنم. اینک راه جدیدی برای رسیدن به آن هدفی که برایش کوشیده ام، جلوی پایم گشوده شده. با اعتماد جناب آقای دکتر عباسی شاهکوه معاون محترم وزیر و ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مسئولیت یافته ام تا براساس تجربه مشاوره ۱۵ساله به رگولاتور به ایشان کمک کنم تا در این برهه زمانی مهم هم عقب ماندگی ها در توسعه شبکه باندوسیع ثابت برطرف شود و هم مردم عزیر ایران از خدمات مبتنی بر نسل پنجم موبایل بهره مند بشوند.
 
وی در خصوص انتصاب خود نوشته: هدایت شورای مشورتی سازمان و تعامل با رگولاتورهای بخشی خواست دیگر ایشان است که با توجه به تجربیات در مدیریت تنها اندیشکده حوزه مخابرات و همچنین فروم اینترنت اشیا ایران امیدوارم بتوانم به نحو احسن از عهده اش برآیم. کمیسیون تنظیم مقررات نقش بی بدیلی در راهبری تحولات بازار فاوای کشور دارد و خواست دستگاه های مختلف مسوول در نظام و همچنین فعالین این بازار تحول در کارکرد این کمیسیون است که انشالله با هدایت رياست سازمان جزو اولویت های کاری خودم می دانم. موضوعاتی همچون افزایش استفاده از توان داخلی، ارتقای تعاملات سازمان در حوزه بین الملل، تحول و ارتقای توانمندی سازمانی نیز جزو دغدغه هایم در سازمان تنظیم خواهد بود.
 
 

URL: https://www.ictna.ir/id/131442/

Code: 131442