مدیرمخابرات منطقه خوزستان: منطقه خوزستان قابلیت های مهمی در توسعه ارتباطات پرسرعت و عمده فروشی دارد

رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان در اولین نشست هم اندیشی توسعه کسب و کار حوزه تجاری شرکت مخابرات ایران که در این منطقه با حضور مدیر عامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین شرکت مخابرات ایران، مدیر منطقه، معاونین و مدیران و مسئولان مخابرات خوزستان برگزار شد، اظهارداشت: استان خوزستان با توجه به بحث مناطق آزاد و ارتباطات مبتنی بر عمده فروشی، قابلیت های ویژه ای در توسعه ارتباطات پرسرعت در سراسر استان دارد.
به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، وی با بیان اینکه در استان ۱۱۷ مرکز شهری داریم و ۱۹۹مراکز روستایی داریم، گفت: تعداد مشترکین تجاری ۷۵۰۰ و طول فیبر بین شهری ۶۷۰۰ کیلومتر است و
۳۵۵۰ سایت همراه وجود دارد و مشترکین همراه اول نزدیک به پنج میلیون در استان فعال هستند.وی با بیان اینکه تفاهم نامه در اروند برای هوشمند سازی آبادان و خرمشهر از محل هزینه خود منطقه آزاد فاز اول اجرا شده است، گفت:
ده هزار پورت در آبادان و خرمشهر از منابع منطقه آزاد در فاز اول اجرا شده است. همچنین شناسایی صنایع پتروشیمی و بنادر و کشتی سازی و مناطق ویژه اقتصادی، عقد قرارداد با بیش از ۷۰ واحد نفتی در قالب تفاهم نامه، و سه شهرک صنعتی به شبکه فیبر نوری متصل شده است.
وی با بیان اینکه مدل نمایندگان فروش در باند پهن باید هوشمند شود و در پرداخت ۵درصد حق السهم به نمایندگان فروش، فعالیت خوبی داشته ایم، گفت: روند رو به رشد مشتریان در دو ماه اخیر نشانگر این امر است.
 
در این نشست که در اولین روز از ماه بهمن سال جاری با هدف توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران در مخابرات منطقه خوزستان برگزار شد، فلاح زاده مدیر منطقه خوزستان ، به بیان ظرفیت ها و پتانسیل های استان در حوزه کسب و کار پرداخت و گفت: این استان ظرفیت های عالی در بخش های مهم دارد.
 
وی افزود: با توجه نفتخیز بودن و فعالیت شرکت های نفتی و وجود صنایع پتروشیمی و کشاورزی، پایانه های مرزی، دریانوردی، بنادر، نیروگاهها و صنایع جانبی ، در استان خوزستان و نیازهای ارتباطی این صنایع می توانیم با توجه به توسعه زیر ساخت های ارتباطات مخابراتی و ایجاد ظرفیت، در حوزه کسب و کار بیشتر از گذشته ورود کنیم و از آن استفاده و سطح درآمد را افزایش دهیم.
 
فلاح زاده در ادامه گزارشی از وضعیت فعلی مخابرات منطقه خوزستان و اقدامات انجام شده در حوزه کسب و کار از ابتدای سال تا کنون پرداخت.
 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت؛ تمام شهرهای استان رینگ ارتباطی دارند و همچنین برخی شرکت ها و بنادر را با انعقاد ۴۴ تفاهمنامه تا کنون رینگ ارتباطی برای آنها ایجاد کردیم که این خود ظرفیت خوبی برای توسعه کسب و کار می باشد.
 
فلاح زاده در پایان به تبیین مدل ارزیابی مراکز فنی و مخابراتی بر اساس شاخص های حوزه کسب و کار مخابرات استان پرداخت.

URL: https://www.ictna.ir/id/142548/

Code: 142548