فناوری اطلاعات

هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ از کنترلر اکس باکس پشتیبانی خواهد کرد

منبع: دیجیاتو
کنترلرهای متنوع و خوبی در بازار هستند که با هدست واقعیت مجازی سامسونگ سازگارند، اما همان طور که می دانید گیمرها اخلاق و سلایق خاصی در انتخاب وسایل جانبی مورد پسندشان دارند، و یکی از محبوب ترین دسته های بازی بین کاربران، کنترلر اکس باکس است.
 
خبر خوب برای طرفداران مشترک محصول فوق و Gear VR این است که مایکروسافت قصد دارد پشتیبانی از کنترلر مذکور را به هدست واقعیت مجازی سامسونگ بیافزاید. همان طور که انتظار می رود، اولین بازی که از گیمپد مورد بحث پشتیبانی می کند، بازی محبوب ماینکرفت: نسخه Gear VR خواهد بود و آپدیت مربوطه در اوایل اکتبر برای آن عرضه خواهد شد.
 
 
ردموندی ها قصد دارند پشتیبانی از دیگر بازی های مبتنی بر کنترلر را در ادامه به مجموعه اضافه نمایند. لازم به ذکر است علاوه بر بازی های سازگار، کاربران به کنترل اکس باکس مجهز به بلوتوث و آخرین نسخه فرمور (ورژن 3.1.1220.0) نیاز خواهند داشت.
 
گفتنی است هدست واقعیت مجازی سامسونگ یکی از بهترین ابزارهای موجود برای تجربه واقعیت مجازی بدون صرف هزینه گزاف است، البته به این شرط که دیوایس سازگاری از سامسونگ را نیز در اختیار داشته باشید. حال که یکی از برترین کنترلرهای صنعت گیمینگ نیز به این مجموعه اضافه شده، قطعاً کاربران تجربه شیرین تری را خواهند داشت.

​​